Milad Sadeghi | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Milad Sadeghi

Milad Sadeghi

Datum: 17.2. 2020

Jaké byly tvé začátky s kulturistikou a co tvůj první úspěch?
Kulturistice se věnuji od mládí. Jako fanoušek filmů s Arnoldem jsem v 18 letech začal cvičit a chodit do posilovny. Od začátku jsem snil o tom, že budu soutěžit. Po nějaké době jsem měl svaly potřebné pro soutěžení a v roce 2012 jsem vyhrál první soutěž ve svém rodném městě, a právě to bylo pro mě tím začátkem. 
 
Jakou máš zkušenost s produkty společnosti NUTREND?
NUTREND nabízí všechny potřebné doplňky stravy, které používám v přípravě. Jsou v té nejlepší kvalitě, a také se mi moc líbí, jak jsou suplementy balené. Obrovská nabídka příchutí syrovátkového proteinu je perfektní pro každého, kdo je používá denně. Jako já. V případě, že vás honí mlsná, je tu spousta proteinových tyčinek, které můžete s klidem zařadit do svého jídelníčku, já je používám velmi často a s výsledkem jsem moc spokojený.
 
Co tě přimělo používat produkty společnosti NUTREND? 
Použití proteinů a aminokyselin v přípravě na soutěž je velmi důležité. Velmi také záleží na jejich kvalitě. Když jsem vyzkoušel produkty od NUTRENDU a viděl, jak se mé tělo mění, došlo mi, jak kvalitní jsou a jak právě na kvalitě záleží. Díky NUTRENDU je příprava na soutěž pro každého kulturistu jednodušší. Když se mě přátelé ptají, jaký produkt použít, vždy z té škály produktů dokážu vybrat nějaký, který jim bude sedět. 
 
Který produkt je tvůj nejoblíbenější a proč?
Pokud se věnujete sportu na profesionální úrovni, potřebujete vedle své běžné stravy hodně proteinu a aminokyselin. Musíte ale zároveň dbát na kvalitu těchto suplementů. Já osobně používám nejvíce Whey amino 10 000 kvůli vysokému množství bílkovin a rychlé vstřebatelnosti.
 
Jak vypadá tvá příprava na soutěž?
Soutěžím v kategorii body classic a zde jsou požadavky na vyrýsování, napumpované svaly a žádný tělesný tuk. Cvičím pravidelně dvě hodiny denně, 3 měsíce před soutěží dvoufázově zároveň v kombinaci s přísným dietním režimem. Pokud tělu nedodám kvalitní suplementy, mohu přijít díky intenzivní zátěži také o svalovou hmotu. V této fázi používám Glutamine a HMB 4500.
 
Kde a jak často cvičíš?
Žiju v Iránu, Teheránu, takže zde mám pár oblíbených posiloven a zároveň i nějaké své svěřence.
 
Vybavíš si svou nejúspěšnější soutěž? Ovlivnila tě tato zkušenost nějak?
Asi bych zmínil Arnold Classic South Africa, a to kvůli problému, který nastal. Musel jsem totiž shodit 6 kg během jednoho dne. Všichni kolem říkali, že je to nemožné, ale dělal jsem, co se dalo a nakonec to doopravdy klaplo. To mě právě naučilo, že nic není nemožné, pokud to opravdu z hlouby srdce chcete a uděláte maximum.
 
Jaké jsou tvé cle do budoucna?
Každý sportovec v jakékoliv oblasti chce být nejlepší ze všech, a pro mě je tím cílem získat zlato na Mr. Olympia. Samozřejmě ale bez zdravého těla to nepůjde. To by mělo být cílem úplně každého.
 

Fotogalerie

Seznam produktů