Miloslav Bayer | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Miloslav Bayer

Miloslav Bayer

Datum: 15.2. 2018

Disciplíny: Triatlon a dlouhý triatlon, Běh a Cyklistika
Tým: KONRAD TOOLS Team
 
Největší úspěchy:
Mnohonásobný mistr české republiky - dlouhý triatlon, duatlon. Mnohonásobný vítěz českého poháru v dlouhém triatlonu. Dvojnásobný účastník IM Hawaii 1997- 21. místo, 2012-11.místo. Vítěz Ironmann Kalmár, Klagenfurt, Podesdorf. Podium: IM Curych, IM Lanzarote 3x, IM JAR. 10.místo na Mistroství světa v dlouhém triatlonu Frederika Dánsko. Mistr světa ve středním triatlonu 2017 Šamorín. Mistr Evropy v dlouhém triatlonu Almere Holandsko 2017.Nejlepší veterán nad 50 let - sportovec města Brna 2017. Nejlepší sportovec okresu Blansko a města Boskovice.
 
Popište nám své začátky a první úspěchy:
Začínal jsem cyklistikou, od které jsem přešel na triatlon ve všech podobách. První dlouhý triatlon jsem absolvoval v roce 1982 ve Slavkově. Zatím poslední v roce 2017 Almere. V tomto pokračuji nepřetržitě do dnešní doby , tedy 36 roků.
 
Jakou máte zkušenost se společností NUTREND a jejími výrobky?
V roce 2017 jsem navázal spolupráci se společností NUTREND, v které ke své spokojenosti pokračuji i v roce 2018. Bez vašich výrobků si nedovedu představit svoji přípravu i závody. Bohatý sortiment od gelů, tyčinek, regeneračních iontových nápojů, gainerů, proteinů, vitamínů mě plně uspokojuje a dává mi energii v tomto náročném sportovním odvětví.
 
Jak vypadá Vaše příprava?
Zimní od listopadu do dubna. Závodní duben- říjen. Regenerační říjen-listopad. Každé období má svoje specifika. Stručně řečeno: zimní - převážně běžky, posilovna, bazén, sauna, trenažer, běžecké závody. Sportovní vyšetření. Zde se tréninková jednotka pohybuje v rozmezí 10-12 hod týdně. V dubnu soustředění Chorvatsko, cyklistika v najíždění kilometrů a pak již závody. V roce 2017 celkem 45 závodů.
 
Za celý rok 2017: naběháno: 1295km , najeto na kole: 5685km, naplaváno:140km Odtrénováno :545 hod. Tady jsem cca na 15 až 25 hod týdně.
 
Čeho byste chtěl v kariéře dosáhnout?
Ve své kariéře jsem již dosáhl skoro vše, co dosáhnout lze. Schází jen vyhrát nejprestižnější a nejtěžší závod světa, Ironman Hawaii.
 
Proč se právě věnujete vaší disciplíně? Čím Vás fascinuje?
Triatlon a hlavně dlouhý triatlon mě očaroval hlavně svoji pestrostí tj. spojením naprosto odlišných třech disciplín, plavání, kolo a běh. Stal se stylem mého života a dokáži s ním žit 24 hodin denně. Fascinuje mě svoji náročností a možností překonat sama sebe, je to neustále velká výzva.
 
Jak vypadá Váš jídelníček?
 • Ráno snídaně: sortiment dle tréninků, převážně rohlík, máslo, med marmeláda. Káva.
 • Svačina: tyčinka od NUTRENDU
 • Po tréninku: regenerační nápoj , 4x Bcca. Vše NUTREND.
 • Trénink: gel,nápoj Unisport,nebo Iso drinx
 • Oběd dle možnosti.
 • Svačina: přesnídávka Protein Porridge, velmi chutná a rychlá příprava.
 • Večere: zase dle možností a programu: tuňák, bíle pečivo, kakao, další velmi oblíbená varianta chleba se sádlem a česnekem.
 • Před spaním protein.
 • Dvakrát měsíčně pak vydatný tatarák.
 
5 neoblíbenějších produktů NUTREND:
 1. ENDURO BCAA
 2. CARBOSNACK
 3. CARBONEX
 4. VOLTAGE ENERGY CAKE
 5. PROTEIN PORIDGE

Fotogalerie