Mistry s mistry v Praze | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Mistry s mistry v Praze

Mistry s mistry v Praze

Datum: 23.4. 2014

O víkendu 19. - 20. dubna proběhlo čtvrté oblastní kolo soutěže Mistry s mistry tentokrát v pražských Letňanech. Soutěže se zúčastnilo 1200 závodníků a 800 diváků a toto kolo bylo výjimečné hned ze dvou důvodů.

Jednak proto, že kvůli velkému počtu soutěžících byla porota rozdělena do dvou panelů, aby se závody urychlily, a na ploše se tak sešli ti nejlepší ze světa sportovního aerobiku: Jakub Strakoš, Josef Vůjta, Igor Homolka, Gabriela Ziková, Daniel Komarov, Jan Novosad, Pavel Sirotek, Veronika Šindelářová, Tamara Jiříková, Tereza Tydlitátová, Tomáš Pinter, Veronika Kubíčková a Kristýna Faktorová. A zadruhé se v odpoledních hodinách uskutečnilo semifinále soutěže Česko-slovenská miss aerobik, v němž se vybíralo v kategorii Minimiss a Miss. Finále se uskuteční 28. června v Olomouci. NUTREND se stal hrdým partnerem finálového kola a zajistí všem účastnicím pitný režim a bohaté ceny pro vítězky. 
 
V Praze samozřejmě nechyběl ani stánek NUTREND, který byl neustále v obležení. Zájemci mohli ochutnávat nové hotové nápoje Isodrinx 750ml a koktejly T-meal fruity, tyčinky Denuts, Denuts crunch, Wellness oats cake, Street XL a Street XL fruity. Do hodiny byly vyprodány nové šejkry 700ml zelený a růžový, všechny tyčinky T-meal bar a Wellness oats cake, dále šly velmi dobře na odbyt energetické gely Endurosnack a Carbosnack. Během celého dne mohli zájemci na našem stánku vyplňovat slosovatelné anketní lístky o skvělé ceny, jež věnovala společnost NUTREND. Tašky byly pak předány výhercům během velkého vyhlášení na ploše před zraky všech diváků.