MOCTAR | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

MOCTAR

MOCTAR

Datum: 26.10.2016

Moctar: "Závodím, abych vyhrával!"

Disciplína: Classic Bodybuilding
Team: Nutrend
Facebook: www.facebook.com/moctarfitness
Instagram: www.instagram.com/moctarfitness

Největší úspěchy:
 • 1. místo, Muscle Model PCA UK - 2018 + PRO Card
 • 1. místo, Muscle model PCA bodypower - 2017
 • 1. místo, Muscle model PCA Irish open - 2017
 • Olympia Amateur Marbella - 2016
 • 1. místo RIBBF spring classic - 2015
 • 1. místo RIBBF spring classic - 2014
 • 2. místo RIBBF Mr. Cork - 2013
 • 2. místo RIBBF spring classic - 2013

Už jako mladý kluk jsem závodně sportoval. Propadl jsem boxu - uchvátila mě ta disciplína a tvrdý režim, který musíte při tréninku držet. Reprezentoval jsem svou zemi, vyhrával menší  tituly po celé Evropě. Ale ten největší úspěch na mě teprve čekal, z Mistrovství Evropy jsem si přivezl bronzovou medaili! Když mi bylo 23 let, začal jsem více přemýšlet o dalších tréninkových metodách, různě experimentovat. A právě to byl moment, kdy jsem spadnul až po uši do kulturistiky. Od té doby jsem se nikdy neohlédl zpět! Je to až bláznivé, jak moc mi kulturistika změnila můj život.

Proč jsi začal používat produkty společnosti NUTREND?
Vlastně poprvé mi produkty NUTREND doporučil můj kamarád. Čím víc jsem potom pátral, tím víc mi docházelo, jak moc jsou jejich produkty kvalitní. A taky mě dostala ta chuť! Ruku v ruce s obrovskou škálou příchutí to byla prostě jasná volba.

Jak ti produkty NUTREND pomáhají při tvém výkonu?
V kulturistice je hrozně důležitá regenerace, potřebuju být rychle připravený na další trénink. Teprve vlastním užíváním produktů NUTREND jsem došel k tomu,  že doba regenerace a výsledný efekt je mnohem rychlejší, než u jiných značek, které jsem v minulosti zkoušel.

Jaký je tvůj oblíbený produkt od NUTRENDU, popřípadě který používáš nejvíce?
V tuhle chvíli je to rozhodně 100 % Whey protein v příchuti biscuit, ta je prostě senzační! Když mě honí mlsná, smíchám si ho s ovesnými vločkami, opravdu doporučuji!

Dodržování přísné diety  v závodu je nezbytné pro dosažení skvělých výsledků. Jak vypadá takový tvůj jídelníček v den závodu?
Když se blíží závod, jsem ohledně diety opravdu velmi striktní. V den závodu si dám ráno většinou suchý steak. To kvůli vodě, kterou před závodem stahuju. Na pódiu jsem pak pěkně vysekaný  V podstatě moc nejím, abych nevypadal na pódiu nafoukle.

Jak se vlastně na takovou soutěž připravuješ? Kde a jak často trénuješ?
Přípravu na závody začínám docela brzo, asi 12 – 15 týdnů předem. Jedná se o vysoko-objemové tréninky s velkou intenzitou, do toho držím velmi jednoduchou a čistou dietu. Což znamená 6 jídel denně v přesně dané časy. Když mám volno, ráno si dám akorát rychlé kardio na probrání, jinak chodím do fitka trénovat jednou denně.

Jak vypadá tvůj běžný tréninkový den?
Po probuzení si dám nalačno rychlé kardio, pak přichází teprve první jídlo. Dbám na to, abych měl před odchodem na trénink alespoň dvě jídla, což znamená, že budu mít dost energie na celý trénink. V poslední době jsem si oblíbil pre-workout N1, to je opravdu síla! To nejlepší, co jsem kdy v rámci pre-workoutů vyzkoušel! Trénink jako takový je potom velmi, opravdu velmi intenzivní. Zvedám velké objemy s minimální dobou odpočinku mezi sériemi, zakončené super sériemi. Takže opravdová dřina, ale většinou to zvládnu za 90 min. Po tréninku si dám 100% WHEY PROTEIN protein smíchaný s vločkami a čekám asi hodinu, než si dám další jídlo. Dbám ale na to, aby to nebylo později než o půl desáté večer.

Jak se dokážeš namotivovat k tak těžkému tréninku?
Mojí největší motivací je strach z toho, že budu na pódiu průměrný. Závodím, abych vyhrával!

Vzpomeneš si na svůj nejtěžší trénink v životě?
Nejtěžší tréninky jsou s jedním kamarádem. Cvičíme nohy a hrozně se u toho hecujeme, dost mě to posouvá.

Vzpomeneš si na tvůj nejlepší závod? Ovlivnilo tě to nějak?
To byl můj úplně první závod. Přestože jsem nevyhrál a skončil jako druhý, uvědomil jsem si, jak moc jsem byl blízko a čeho všeho jsem schopný. Naučilo mě to, že věci prostě nefungují bez toho, abys pro ně udělal maximum. Na ten den nikdy nezapomenu.
 
TOP 5 NUTREND produktů:
 1. AFTER TRAINING PROTEIN
 2. N1 SHOT
 3. FLEXIT GOLD DRINK
 4. BCAA MEGA STRONG POWDER
 5. 100% WHEY PROTEIN

 
 
 
 

Seznam produktů

N1

N1

od 27

23 bez DPH

N1 SHOT

N1 SHOT

od 35

31 bez DPH