Moravianmanem se stal Petr Vabroušek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Moravianmanem se stal Petr Vabroušek

Moravianmanem se stal Petr Vabroušek

Datum: 26.6. 2015

O uplynulém víkendu v Otrokovicích proběhlo MČR v dlouhém triatlonu. Moravianman Triatlon je nejpopulárnější triatlon na ironmanských tratích v České republice. Petr Vabroušek, člen NUTREND Teamu, byl velkým favoritem a navíc Štěrkoviště v Otrokovicích je jeho domácí půdou.

V 7 hodin ráno zazněl startovní výstřel a triatlonisti vplavali do náročné kombinace 3 sportů - 3,8 km plavání, 180 km na kole a 42,2 km běhu. Petr Vabroušek v prvním okruhu neudržel kontakt s čelní skupinou a během plavání nabral 6 minutovou ztrátu. Na kolo nasedal na 7. místě. Jel skvěle a během 180km dlouhé trati stahoval náskok prvního Petra Krpce a do maratonu vbíhal na druhé pozici se ztrátou 5 minut. Po 20 minutách běhu se Petr dostává do čela závodu a v polovině maratonu má náskok přes 2 minuty. Náskok si udržel až do konce a cílovou pásku protíná jako nový Mistr republiky v dlouhém triatlonu.
 
„MČR v dlouhém triatlonu 1. místo a 12. titul. Obhajoba je vždy těžší, než první vítězství. V prvním okruhu plavání jsem měl nepatrnou ztrátu na vedoucí skupinu a doháněl jsem to až do začátku maratonu, kde jsem se dostal do čela závodu. Cíl jsem protnul v identickém čase jako před týdnem v Dánsku (8:44)“, hodnotí svůj výkon Petr a zároveň si pochvaluje výrobky NUTREND: „Během celého závodu mě energeticky podržely a bez nich bych se hodně trápil. Moravianman je dlouhý den a tak těch výrobků, co jsem použil, nebylo zrovna málo. Nezbytností byl MAGNESLIFE a ANTICRAMP. Před závodem jsem si dopřál B4, ACCELER, TYROSIN a TAURIN. Během celého triatlonu jsem pak spořádal ENDUROSNACK, POWER BIKE BAR, JUST FRUIT SPORT a CARBOSNACK s kofeinem. Po závodě pak nezbytná klasika ENDURO BCAA a REGENER. Tekutiny jsem doplňoval ISODRINXem.“

Seznam produktů

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

249

217 bez DPH

TYROSINE

TYROSINE

390

339 bez DPH

TAURINE

TAURINE

250

217 bez DPH