Moravianmanem se stal Petr Vabroušek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Moravianmanem se stal Petr Vabroušek

Moravianmanem se stal Petr Vabroušek

Datum: 26.6.2015

O uplynulém víkendu v Otrokovicích proběhlo MČR v dlouhém triatlonu. Moravianman Triatlon je nejpopulárnější triatlon na ironmanských tratích v České republice. Petr Vabroušek, člen NUTREND Teamu, byl velkým favoritem a navíc Štěrkoviště v Otrokovicích je jeho domácí půdou.

V 7 hodin ráno zazněl startovní výstřel a triatlonisti vplavali do náročné kombinace 3 sportů - 3,8 km plavání, 180 km na kole a 42,2 km běhu. Petr Vabroušek v prvním okruhu neudržel kontakt s čelní skupinou a během plavání nabral 6 minutovou ztrátu. Na kolo nasedal na 7. místě. Jel skvěle a během 180km dlouhé trati stahoval náskok prvního Petra Krpce a do maratonu vbíhal na druhé pozici se ztrátou 5 minut. Po 20 minutách běhu se Petr dostává do čela závodu a v polovině maratonu má náskok přes 2 minuty. Náskok si udržel až do konce a cílovou pásku protíná jako nový Mistr republiky v dlouhém triatlonu.
 
„MČR v dlouhém triatlonu 1. místo a 12. titul. Obhajoba je vždy těžší, než první vítězství. V prvním okruhu plavání jsem měl nepatrnou ztrátu na vedoucí skupinu a doháněl jsem to až do začátku maratonu, kde jsem se dostal do čela závodu. Cíl jsem protnul v identickém čase jako před týdnem v Dánsku (8:44)“, hodnotí svůj výkon Petr a zároveň si pochvaluje výrobky NUTREND: „Během celého závodu mě energeticky podržely a bez nich bych se hodně trápil. Moravianman je dlouhý den a tak těch výrobků, co jsem použil, nebylo zrovna málo. Nezbytností byl MAGNESLIFE a ANTICRAMP. Před závodem jsem si dopřál B4, ACCELER, TYROSIN a TAURIN. Během celého triatlonu jsem pak spořádal ENDUROSNACK, POWER BIKE BAR, JUST FRUIT SPORT a CARBOSNACK s kofeinem. Po závodě pak nezbytná klasika ENDURO BCAA a REGENER. Tekutiny jsem doplňoval ISODRINXem.“

Seznam produktů

REGENER

REGENER

od 297

258 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH

TYROSINE

TYROSINE

od 351

305 bez DPH

TAURINE

TAURINE

od 225

196 bez DPH