MS maratonců pro ČR bez medaile | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  MS maratonců pro ČR bez medaile

  MS maratonců pro ČR bez medaile

  Datum: 3.7.2015

  Loni to bylo zlato Jaroslava Kulhavého a bronz Terezy Huříkové, letos vyšli čeští bikeři na světovém šampionátu v marathonu bez medaile. Tituly vybojovali v italské Val Gardeně Alban Lakata z Rakouska a Norka Gunn-Rita Dahleová-Flesjaaová.

  Trať ve Val Gardeně byla asi nejnáročnější v historii mistrovství světa. Na 86km neuvěřitelné převýšení 4700m. Extrémnost tratě již avizoval Viktor Zapletal, trenér české reprezentace, ale také člena NUTREND teamu Jaroslava Kulhavého, který šel na závod bez velkých ambicí a bral toto mistrovství jako skvělou průpravu na závody Světového poháru v cross country. Přesto chtěl v závodě bojovat o co nejlepší umístění. Třetinu závodu se držel ve vedoucí skupině. Pak sám popisuje: „Objel jsem dva kopce a dva sjezdy a potom, když jsem začal ztrácet kontakt s nejlepšími, už nemělo smysl dál pokračovat. Uřízlo by mi to nohy.” Další zástupce NUTREND teamu Matouš Ulman (Česká spořitelna-Accolade) skončil na 28. místě.
   
  Zajímavou informací, která vyletěla do světa medií, byl report z kuchyně české bikové reprezentace. Kuchařem českých bikerů je Martin Jarouš. Výhodu reprezentačního kuchaře popsal Viktor Zapletal, který mimo jiné spolupracuje se společností NUTREND. Reprezentační kuchař je řešením pro zaručenou kvalitní stravu, správné načasování jídel během dne s ohledem na závodní program, ale také snížení zbytečných nákladů na výjezdy reprezentace. Potřebu vaření také zapříčinilo přemístění z hotelů do apartmánů. Nejen, že je k dispozici kuchyně, ale také větší prostory a tím pádem i zvýšené pohodlí pro reprezentanty. V jídelníčku se na mistrovství světa objevila například odlehčená bramborová polévka s červenou čočkou, cizrnou a batáty, krůtí steaky na paprice nebo sladká rýžová kaše s javorovým sirupem. Díky Jardovi Kulhavému a Matouši Ulmanovi měly na společném jídelním stole své místo i výrobky NUTREND. Kluci palec nahoru.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist