Mužský tenis ovládl Štvanici | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Mužský tenis ovládl Štvanici

  Mužský tenis ovládl Štvanici

  Datum: 25.8.2014

  Tenisový ATP Challenger Prague Open ke Štvanici patří stejně tak, jako wimbledonští vítězové Jaroslav Drobný a Jan Kodeš. Vždyť poprvé se hrál na kurtech I. ČLTK Praha už před třiadvaceti lety a jeho ředitelem byl právě Jan Kodeš.

  Od té doby viděla Štvanice díky Prague Open spoustu skvělých zápasů a zajímavých jmen a s turnajem spojila jméno řada prestižních společností. Letos turnaj podpořila i společnost NUTREND, která se postarala nejen o pitný režim, ale byla se svým stánkem i tři dny přímo na místě.

  Prague Open postupně vyhráli Kučera, Novák, Portas, Montaňes, Doseděl, Schalken, Hernych, Rosol… Poslední ročník se stal kořistí Argentince Schwartzmana, jenž potvrdil roli nasazené jedničky a vycházející hvězdy světového tenisu. Fandilo se však především plejádě českých tenistů, z nichž došel nejdál – do semifinále – zkušený Jaroslav Pospíšil, který byl pouhé dva míče od finále. Výborný zápas odehrál už v 1. kole talentovaný mladík pořádajícího I. ČLTK Robin Staněk, jenž podlehl v třísetové bitvě Geraldu Melzerovi, mladšímu bratrovi slavnějšího Jürgena. Zklamáním tak zůstala jen absence daviscupového reprezentanta Lukáše Rosola. Ten účast přislíbil, ale nakonec se omluvil…

  Turnaj ozdobila nejen nablýskaná Ferrari, Porsche a Lamborghini společnosti Advantage Cars, ale také speciální exhibice v dobových kostýmech, fanoušky potěšil i tzv. Den v bílém, kdy jim byl odměnou za bílý svršek malý dárek. Neděle patřila sponzorům a partnerům turnaje, čekal na ně V.I.P. turnaj ve čtyřhře a po něm komfort v lóžích při finále dvouhry.

  Tolik diváků jako při posledním Prague Open, který se hrál po mnoha letech zcela v režii I. ČLTK, na Štvanici dlouho nepřišlo. Několik stovek fanoušků denně bylo samozřejmostí po celý týden. A přestože závěr turnaje přenášela Česká televize na kanálu ČT4 Sport (finále sledovalo 107 tisíc diváků), byl malý centr téměř zaplněný.

  Fotogalerie

   
   
   
   
   
  Video k zhlédnutí ZDE.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist