N1 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

N1

N1

Datum: 5.9. 2016

Různé stimulanty a výrobky podporující fyzický výkon nejsou v dnešní době ničím neobvyklým. Setkáváme se s nimi již pravidelně u vrcholových atletů, ale i rekreačních sportovců.

Na trhu se těchto produktů objevilo nepřeberné množství a zákazník již může v tomto sortimentu ztrácet orientaci. Nastalé situace využívají někteří výrobci k nabídce produktů s pestrými obaly a dramatickými názvy, ale s neefektivním, nebo nevhodným složením.
 
Tato nemilá skutečnost donutila společnost Nutrend k opačnému přístupu v rámci nového vývoje. Zaměřili jsme se na maximální možnosti evropské legislativy, spojili jsme nejúčinnější látky, které uznává odborná veřejnost a pokusili se všechno spojit do jediného výrobku pod názvem N1. Písmeno N znázorňuje identifikaci společnosti Nutrend a jednička je předpokládané umístění mezi preworkouty. Myslíte si, že máme přehnané ambice? Tak jej prostě vyzkoušejte!
 
Výsledek své práce jsme nechali otestovat našimi vrcholovými sportovci, kteří sportem žijí a poznají na svém těle každou změnu v přípravě. Na výsledek jsme nemuseli čekat moc dlouho. Zpětné reakce byly okamžité a hlavně velice pozitivní. Preworkout N1 je na světě a od 1. září se objeví v prodeji.
 
S hrdostí představujeme nový produkt, který svými účinky překoná svou konkurenci a nevyvolá přehnanou stresovou reakci, nebo nevhodnou stimulaci těla. U tohoto produktu se nemusíte obávat nechtěné hrudkové konzistence, která vám znemožňuje přesné dávkování a díky které lze tělo i předávkovat stimulanty. Vždy si můžete pohodlně nachystat přesnou dávku!
 
Podobný produkt v našem portfoliu doposud chyběl. Je zcela jedno, zda se věnujete silové aktivitě, nebo preferujete vytrvalostní výkon. N1 představuje pro všechny sportovce zdroj nové síly, energie a hlavně skvělého pocitu z vykonaného tréninku. Na rozdíl od jiných produktů podobného charakteru dodává energii po celou délku sportovní aktivity a dokonce i v případě, že výkon přesahuje i 120 minut.
 
Mezi účinnými látkami zde naleznete vysokou dávku beta-alaninu, ale také arginin alfa-ketoglutarátu a kreatinu. Vysoké zastoupení zde má i L-citrulin L-malát, L-tyrosin, kofein, vitamín C, DMAE (dimethylaminoethanol) a Bioperin. Kombinace těchto účinných látek ideálně naladí Vaši mysl a podpoří svalový tonus. Napříč všemi sporty (ACROSS ALL FITNESS) nalezne N1 své uplatnění a celý team Nutrend se těší na to, jak vás tento nový preworkout příjemně překvapí.

1

Seznam produktů

N1

N1

295

257 bez DPH