N1 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  N1

  N1

  Datum: 5.9.2016

  Různé stimulanty a výrobky podporující fyzický výkon nejsou v dnešní době ničím neobvyklým. Setkáváme se s nimi již pravidelně u vrcholových atletů, ale i rekreačních sportovců.

  Na trhu se těchto produktů objevilo nepřeberné množství a zákazník již může v tomto sortimentu ztrácet orientaci. Nastalé situace využívají někteří výrobci k nabídce produktů s pestrými obaly a dramatickými názvy, ale s neefektivním, nebo nevhodným složením.
   
  Tato nemilá skutečnost donutila společnost Nutrend k opačnému přístupu v rámci nového vývoje. Zaměřili jsme se na maximální možnosti evropské legislativy, spojili jsme nejúčinnější látky, které uznává odborná veřejnost a pokusili se všechno spojit do jediného výrobku pod názvem N1. Písmeno N znázorňuje identifikaci společnosti Nutrend a jednička je předpokládané umístění mezi preworkouty. Myslíte si, že máme přehnané ambice? Tak jej prostě vyzkoušejte!
   
  Výsledek své práce jsme nechali otestovat našimi vrcholovými sportovci, kteří sportem žijí a poznají na svém těle každou změnu v přípravě. Na výsledek jsme nemuseli čekat moc dlouho. Zpětné reakce byly okamžité a hlavně velice pozitivní. Preworkout N1 je na světě a od 1. září se objeví v prodeji.
   
  S hrdostí představujeme nový produkt, který svými účinky překoná svou konkurenci a nevyvolá přehnanou stresovou reakci, nebo nevhodnou stimulaci těla. U tohoto produktu se nemusíte obávat nechtěné hrudkové konzistence, která vám znemožňuje přesné dávkování a díky které lze tělo i předávkovat stimulanty. Vždy si můžete pohodlně nachystat přesnou dávku!
   
  Podobný produkt v našem portfoliu doposud chyběl. Je zcela jedno, zda se věnujete silové aktivitě, nebo preferujete vytrvalostní výkon. N1 představuje pro všechny sportovce zdroj nové síly, energie a hlavně skvělého pocitu z vykonaného tréninku. Na rozdíl od jiných produktů podobného charakteru dodává energii po celou délku sportovní aktivity a dokonce i v případě, že výkon přesahuje i 120 minut.
   
  Mezi účinnými látkami zde naleznete vysokou dávku beta-alaninu, ale také arginin alfa-ketoglutarátu a kreatinu. Vysoké zastoupení zde má i L-citrulin L-malát, L-tyrosin, kofein, vitamín C, DMAE (dimethylaminoethanol) a Bioperin. Kombinace těchto účinných látek ideálně naladí Vaši mysl a podpoří svalový tonus. Napříč všemi sporty (ACROSS ALL FITNESS) nalezne N1 své uplatnění a celý team Nutrend se těší na to, jak vás tento nový preworkout příjemně překvapí.

  1

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist