N1 SHOT - V novém složení a stále při ruce | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

N1 SHOT - V novém složení a stále při ruce

N1 SHOT - V novém složení a stále při ruce

Datum: 9.1. 2017

Už jste se seznámili s mimořádným stimulantem N1? Už jste poznali jeho sílu? Měli jste tu možnost s jeho pomocí absolvovat trénink? Pokud ano, tak věříme, že se k němu zase rádi vrátíte.

Díky pozitivním ohlasům, které jsme od vás obdrželi, nabýváme přesvědčení, že se nám v této oblasti sportovní výživy podařilo vykročit správným směrem.

Zaregistrovali jsme však i vaše dotazy na pravidelné a dlouhodobé užívání v souvislosti s obsahem kreatinu. O této dusíkaté organické kyselině je mezi sportovci rozšířené povědomí, že by jeho užívání nemělo být dlouhodobé a po určité době by se měl ze suplementace vysadit. Protože vnímáme všechny vaše reakce a připomínky, zamysleli jsme se nad úpravou složení pro ty z vás, kteří z různých důvodů nechtějí přímo používat kreatin, případně jsou právě ve fázi zmíněné kreatinové pauzy.

Dalším požadavkem, který jsme od vás zaregistrovali, bylo vytvoření formy stimulantu, kterou si sportovec může přinést přímo na sportoviště a použít bez nutnosti nějaké přípravy.

Spojením obou vašich požadavků vznikla myšlenka, vytvořit účinnou formu pre-workoutu v podobě praktických shotů, bez nutnosti nějakého míchání s vodou v šejkru. Na místo kreatinu byla použita směs účinných látek, které také dokáží podpořit výkon, ale na rozdíl od kreatinu jsou v tekutině stabilní.

Z účinných látek jsme u produktu N1 SHOT použili beta alanin, L-arginin, kofein, DMAE, guaranu, která podporuje fyzickou i psychickou vitalitu a oddaluje únavu. Také zde najdete cholin, který přispívá k normálnímu metabolismu tuků, podporuje jaterní funkce, kognitivní a mozkové funkce. Oproti původní instantní formě N1 zde najdeme také extrakt ze zeleného čaje s obsahem L-theaninu, glukuronolakton, nebo všeobecně známější taurin.

Abychom se ujistili o správném složení, nechali jsme i tentokrát N1 SHOT otestovat našimi vrcholovými sportovci. Zajímá vás, jaký byl výsledek?

Prostě skvělý!

Vyzkoušejte tento pre-workout ve formě shotu a přesvědčte se sami. Pocítíte sílu, napumpování a mimořádnou stimulaci. Ať už provozujete jakýkoliv sport, N1 SHOT je pro vás správnou volbou.

Seznam produktů

N1 SHOT

N1 SHOT

45

39 bez DPH