Na Rampušáku opět řádilo počasí | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Na Rampušáku opět řádilo počasí

Na Rampušáku opět řádilo počasí

Datum: 26.6. 2015

V sobotu 20. června 2015 se opět po roce zaplnilo štítecké náměstí závodníky silničních a horských kol. Devatenáctý ročník závodu Cyklomaraton Rampušák - Štíty 2015 odstartoval sportovní ředitel stáje AWT GreenWay, bývalý profesionální cyklistický závodník a náš věrný fanoušek, René Andrle.

Trasy závodu MTB vedly již tradičně po svazích Bukové hory a Zábřežské vrchoviny v délce 30 a 60 km. Závodníci na silničních kolech změřili své síly na trasách 120 a 180 km, které byly vedeny známými místy Orlických hor jako Čenkovice, Jablonné nad Orlicí, Rokytnice, Deštné, Šerlich nebo Zemská brána. S velkým zájmem dětí i rodičů se setkal také závod Rampušáček, který má rok od roku stále více příznivců.
 
NUTREND je pyšný, že je dlouholetým partnerem této krásné cyklistické akce v orlických kopcích. Nejen, že zajišťujeme pitný režim na občerstvovacích stanicích, ale dodáváme také ceny pro vítěze, ceny do tomboly a odměňujeme i ty nejmenší. V příštím roce oslaví Rampušák kulatiny, tak si poznačte do kalendářů 20. ročník a dorazte!
 
První místa v hlavních kategoriích závodu obsadili:
  • 180 km – Petr Novák a Lenka Bartošová
  • 120 km – Martin Spudil a Tereza Gargelová
  • 60 km – Milan Záleský a Iva Fidlerová
  • 30 km – Lubomír Petruš a Klára Kubínová