Na Říp vyjel s Alltrainingem.cz i Dominik Hašek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Na Říp vyjel s Alltrainingem.cz i Dominik Hašek

Na Říp vyjel s Alltrainingem.cz i Dominik Hašek

Datum: 5.11. 2014

V neděli 26. října vyrazilo téměř osmdesát bikerů směrem Říp. Známá rozlučka s cyklistickou sezónou byla díky přívětivému počasí velmi povedenou akcí. Společnost NUTREND, která je partnerem Alltraining.cz, nechyběla ani tentokrát!

U tréninkového centra Alltraining.cz se sešlo téměř osm desítek bikerů v čele se zkušeným trenérem Vojtěchem Beranem, vynikající fyzioterapeutkou olympioniků a též výbornou závodnicí Terezou Beranovou, hvězdou NHL a několikanásobným vítězem Stanleyova poháru Dominikem Haškem a jedním z nejúspěšnějších závodníků ČR Janem Strožem. Ten byl zvolen hlavním tempařem vyjížďky a staral se o střídání pohodového a místy i závodního tempa.


„Zakončení cyklistické sezóny je pro mě vždy událostí, kterou si chci užít a oslavit. Ráno při příjezdu do cyklistického tréninkového centra Alltraining.cz mi bylo hned jasné, že jsem si společnost vybral správně. Na vyjížďku jsem dostal kvalitní bidon, iontový nápoj a energetickou svačinku od Nutrendu. Když jsem se potom rozhlédl kolem sebe na skoro 80 spokojených účastníků, byl jsem moc rád, že jsem i letos mohl oslavit konec sezóny s Alltraining.cz krásnou podzimní vyjížďkou na Říp," prozradil dlouholetý bikový nadšenec Petr Skůček.