Na Říp vyjel s Alltrainingem.cz i Dominik Hašek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Na Říp vyjel s Alltrainingem.cz i Dominik Hašek

  Na Říp vyjel s Alltrainingem.cz i Dominik Hašek

  Datum: 5.11.2014

  V neděli 26. října vyrazilo téměř osmdesát bikerů směrem Říp. Známá rozlučka s cyklistickou sezónou byla díky přívětivému počasí velmi povedenou akcí. Společnost NUTREND, která je partnerem Alltraining.cz, nechyběla ani tentokrát!

  U tréninkového centra Alltraining.cz se sešlo téměř osm desítek bikerů v čele se zkušeným trenérem Vojtěchem Beranem, vynikající fyzioterapeutkou olympioniků a též výbornou závodnicí Terezou Beranovou, hvězdou NHL a několikanásobným vítězem Stanleyova poháru Dominikem Haškem a jedním z nejúspěšnějších závodníků ČR Janem Strožem. Ten byl zvolen hlavním tempařem vyjížďky a staral se o střídání pohodového a místy i závodního tempa.


  „Zakončení cyklistické sezóny je pro mě vždy událostí, kterou si chci užít a oslavit. Ráno při příjezdu do cyklistického tréninkového centra Alltraining.cz mi bylo hned jasné, že jsem si společnost vybral správně. Na vyjížďku jsem dostal kvalitní bidon, iontový nápoj a energetickou svačinku od Nutrendu. Když jsem se potom rozhlédl kolem sebe na skoro 80 spokojených účastníků, byl jsem moc rád, že jsem i letos mohl oslavit konec sezóny s Alltraining.cz krásnou podzimní vyjížďkou na Říp," prozradil dlouholetý bikový nadšenec Petr Skůček.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist