Nartes a Avon Pochod | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nartes a Avon Pochod

Nartes a Avon Pochod

Datum: 10.4.2018

Avon Pochod je tu každý rok na podporu žen s rakovinou prsu. Prostřednictvím virálu se ale organizátoři letos také rozhodli upozornit na dodržování dostatečného pitného režimu!

Každoroční událost na podporu žen s rakovinou prsu, kterou pohání lidská solidarita a chuť pomáhat! Každoročně se jí účastní desítky tisíc lidí v České republice. V globálním měřítku jsou to pak miliony účastníků ve více než 50 zemích po celém světě. Společnost NUTREND se hrdě hlásí k podpoře tohoto unikátního projektu. Pro účastníky budou připraveny tisíce růžových vod NARTES a už teď si můžete zakoupit speciální limitovanou edici tyčinek Deluxe protein bar s příchutí jahodový cheesecake!
 
Letos již 18. ročník se koná 9. června v Praze a doprovází jej nejen oslava 18. narozenin, ale i téma Fandíme ženám, tak přijďte svou účastní podpořit tuto akci spojující lidi po celém světě! Vstupenkou je tričko Klára od návrhářky Kláry Nademlýnské, jehož koupí podporujete projekty na pomoc v boji proti zákeřné rakovině prsu. Pochod startuje v pravé poledne ze Staroměstského náměstí a účastníky čeká 3,1 km dlouhá trasa směrem na Štvanici.
 
Avon Pochod každoročně podporuje spousta známých osobností a z řad našich ambasadorů je to Olga Šípková, Václav Noid Bárta a Gabriela Partyšová. Podpořte také dobrou věc, těšíme se na Vás!
 
Tričko Klára si můžete objednat ZDE.

Seznam produktů

DELUXE

DELUXE

od 43

38 bez DPH