NARTES exklusivně v kampani AVON POCHOD 2017 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NARTES exklusivně v kampani AVON POCHOD 2017

Datum: 16.5. 2017

Neřeš ... a pojď na AVON POCHOD proti rakovině prsu! Neřešíme styl, lajky ani fyzičku - to jediné, co má smysl, je vyjádřit podporu pacientkám i jejich rodinám a bojovat za to jediné, co má smysl, za zdraví.

To zásadní datum je 10. června 2017. A místo? Staroměstské náměstí v Praze. Vstupenkou na Pochod je Tričko z dílny módního návrháře Lukáše Macháčka, které si můžete zakoupit v dámské, pánské i dětské variantě u své AVON Lady/Gentlemana, na vybraných pobočkách C&A, SCANquilt a v pražském Vnitroblocku. Tričko je rovněž v prodeji na e-shopu www.zdravaprsa.cz.
 
Spolu s vámi Tričko obléknou i ambasadoři projektu, k nimž letos přibyli Hanka Holišová, Gábina Lašková a Vašek "NOID" Bárta.
 
Speciální produkty s logem AVON Pochodu opět uvádí na trh společnost NUTREND - kromě růžové RAW tyčinky s jahodami a goji je to i letos pramenitá voda NARTES, kterou získají zdarma návštěvníci Pochodu přímo na startu.
 
Startuje se tradičně ze Staroměstského náměstí, kde se můžete těšit např. na Campanu Batucadu i taneční vystoupení finalistky StarDance a ambasadorky AVON Pochodu Olgy Šípkové, která společně se svým tanečním partnerem Markem Dědíkem roztančí desítky tisíc návštěvníků. Program začíná v 10:00 a oficiální START bude ve 12:00. Trasa dlouhá 3,7 km, kterou bez problémů zvládnou i rodiny s dětmi a kočárky, vede na ostrov Štvanice. V cíli zde vystoupí například Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy, Sto zvířat, Sebastian, Peter Bič Project, Mikolas Josef, November 2nd, Campana Batucada či Mirai.

Seznam produktů