NARTES na Garden Food Festivalu | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NARTES na Garden Food Festivalu

NARTES na Garden Food Festivalu

Datum: 25.5.2017

NARTES se stala oficiální vodou Garden Food Festivalu. Festivalu jídla a pití, který se koná ve třech moravských městech pod širým nebem.

První z nich proběhl v Olomouci 13. - 14. května. A opravdu se vydařil. Mohli jste ochutnat nejrůznější pokrmy z nejrůznějších koutů světa, ale i lokální a domácí potraviny. Zajímavostí je, že se během celého festivalu jako platidlo používají grešle, které si můžete průběžně vyměňovat.
 
Naše voda NARTES zajišťovala pitný režim pro návštěvníky, a po celou dobu byla k dispozici i na vaření všem kuchařským mágům, kteří předváděli své umění na pódiu přímo před publikem. Hlavními hvězdami byly známá kuchařka se zálibou v exotické kuchyni Kamu a šéfkuchař, gastronom a televizní hvězda Zdeněk Pohlreich nebo Markéta Hrubešová, také známá z televizních obrazovek, a mnoho dalších. Tvořily se jak slané, tak sladké pokrmy a netradičním zážitkem byla rozhodně hmyzí show.
 
Atmosféra byla po celou dobu skvělá a přispívaly tomu nejen vůně všech možných krajů a dálek, ale vyšlo i úžasné slunečné, skoro letní, počasí.
 
Další zastávkou bude Garden Food Festival v Ostravě, který se koná 10. a 11. června v areálu Dolních Vítkovic. Rozhodně si jej nenechte ujít!

Fotogalerie

Seznam produktů