Náš svatební půlmaraton | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Náš svatební půlmaraton

Náš svatební půlmaraton

Datum: 11.4.2018

Když se dva běžci potkají na pražském půlmaratonu, tak kde jinde může po třech letech jejich svatba být, než právě tady? Jaké to bylo běžet ve svatebním, vzít se v půlce závodu a Nutrendem zachraňovat jiné běžce?

Už rána, kdy jsme se probudili, tak sluníčko prosvítalo skrze okna. Bude to výjimečný den, tušili jsme. A taky že byl. Potkat se spolu ve svatebním, utrousit pár slziček štěstí a spěchat na start. Rychle ještě zhltnout půlku proteinové tyčinky Evoq, po které se dobře běhá.
 
Stojíme ve svatebním v koridoru a víme, že musíme běžet rychle. Start je v deset, ale v 11 hodin jsou na letenských schodech pod kyvadlem všichni připraveni – oddávající, rodina, kamarádi a paní matrikářka, která pak spěchá na další svatbu. Letíme jako střely, ale je to krásné. Všichni nám přejí a povzbuzují nás. Chvílema to ale není snadné. Tempo je rychlé. Na 8. kilometru Soně dodává novou sílu energetická tableta Carbonex.
 
Stihli jsme to! Jsme na čas pod kyvadlem! Dojemná řeč našeho oddávajícího, manželský slib a přání….čerstvě oddaní probíháme špalírem svatebčanů, ale druhou půlku už si užíváme. Tempo je pohodové, my šťastní,
zamilovaní a nabití energií. Najednou Michal vidí jiného běžce, jak má křeče. Vytahuje z kapsy lahvičku Antikrampu a zachraňuje ho, v tunelu Husákovo ticho i jednoho asijského běžce.
 
Dobíháme ruku v ruce do cíle. Jsme tak šťastní. Bylo to krásné, emotivní, dojemné. Byl to náš velký sen, který se nám splnil. Děkujeme!
 
Text: Soňa a Michal, Running2.cz 
Foto: Šárka Martinů 

Fotogalerie

Seznam produktů

CARBONEX

CARBONEX

od 99

86 bez DPH