Náš výlet do NUTREND Worldu byl zkrátka neuvěřitelným zážitkem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Náš výlet do NUTREND Worldu byl zkrátka neuvěřitelným zážitkem

Náš výlet do NUTREND Worldu byl zkrátka neuvěřitelným zážitkem

Datum: 14.11. 2018

Po příjezdu jsme byli okouzleni vzhledem a pocitem z toho místa. Všechno bylo tak luxusní.

Po check-inu jsme se ubytovali v nádherném pokoji, byl úplně jako z jiného světa. Dali jsme si rychlou sprchu (samozřejmě s kosmetikou od Rituals :-D) a následoval trénink v posilovně.
  
Posilovna v NUTREND Worldu je rozdělena do dvou pater. V prvním patře najdete kardio a crossfit zónu. Ve druhém patře jsou pak ty nejnovější a nejlepší stroje od Hammer Strength a LifeFitness. Pokud patříte mezi opravdové milovníky sportu, budete se tu cítit jako v nebi. (hahaha)
  
Pokud s sebou nemáte své oblíbené suplementy, nemusíte zoufat, na baru je pro vás k dispozici vše potřebné! 
 
Součástí hotelu je i wellness a masáže (ano, i ty jsme si vyzkoušeli a užili na maximum), abyste mohli zrelaxovat a zregenerovat po náročném tréninku.
 
Rozvržení a design restaurace je opravdu vytříbený a jídlo výborné. Vše se připravuje přímo na místě. Najdete tu vždy zdravá a výživná jídla, na kterých si pochutnáte, dá se říct, že opravdu ochutnáváte i lásku, s kterou jsou připravována. (haha)
 
Na čtvrtek bylo naplánované focení a natáčení nového promo materiálu pro NUTREND. Užili jsme si to na maximum. Přijet na návštěvu do NUTRENDU je vždy jako když jedete na návštěvu za rodinou. Je úžasné po čase všechny vidět, vždy se těšíme na další návštěvu.
  
Pokud jste zvědaví, chcete zažít pobyt v luxusním hotelu s neuvěřitelnou posilovnou, užít si skvělé jídlo a relax ve wellness, pak neváhejte. Hotel je otevřen pro každého. Rezervace je možná dokonce i přes booking.com.
 
Děkujeme NUTREND Teamu za úžasný pobyt.
 
@nutrendbodybuilding
@nutrendworld