Největší veletrh zaměřený na fitness, wellness a zdravý životní styl - FIBO 2019 | NUTREND.cz - Ofic

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Největší veletrh zaměřený na fitness, wellness a zdravý životní styl - FIBO 2019

Největší veletrh zaměřený na fitness, wellness a zdravý životní styl - FIBO 2019

Datum: 3.4.2019

4.-7. dubna bude společnost NUTREND součástí jednoho z největších světových fitness veletrhů FIBO v Kolíně nad Rýnem.

NUTREND, jakožto letitý vystavovatel, letos přivítá své zákazníky ve zbrusu novém stánku, jehož koncept již tradičně patří k nejvyspělejším na celém výstavišti. Letošní prezentace se ponese především ve znamení skvělé show, kterou obstarají členové NUTREND TEAMU Benjamin Radic, Valeria Slapnik, Helga Stibi, Valeria Ammirato a zejména showman Ricardo “RUDE BOY” Correia. Těšit se můžete na unikátní street workout show světového formátu v podání nizozemské skupiny TEAM HOLLOWBARZZ, nebo na atraktivní vystoupení polské POLE DANCE tanečnice Pauliny Kubaszczyk.

Poprvé na mezinárodní půdě spatří světlo světa nová produktová řada ENDURANCE, na jejímž vývoji se krom profesionálních cyklistů z UCI WORLD TOUR TEAMU KATUSHA ALPECIN podílela celá řada sportovců v čele s IronManem Petrem Vabrouškem, nebo olympionikem Jaroslavem Kulhavým.

Jako třešnička na dortu pro vás potom bude připravena ochutnávka horkých novinek z produktového portfolia NUTRENDU, zejména očekávaného BCAA ENERGY DRINKU.
  
Soutěže o skvělé ceny, show v podání světových atletů a zejména pozitivní energií nabitá atmosféra vás bude čekat v hale 10. 2. na stánku NUTRENDU (A72).
  
Už máte plány na víkend? Přijďte nás pozdravit, těšíme se na vás!

Fotogalerie

Seznam produktů