Nezávislé testy vody Nartes 2018 - podívejte se na výsledky | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nezávislé testy vody Nartes 2018 - podívejte se na výsledky

Nezávislé testy vody Nartes 2018 - podívejte se na výsledky

Datum: 24.5.2018

Voda je jeden ze základních stavebních kamenů lidského těla. Proto je nesmírně důležitá její kvalita. Všem našim zákazníkům děkujeme za věrnost a rádi se s vámi touto cestou podělíme o kvalitativní výsledky rozborů naší vody.

Jedno z možných rizik u vody je výskyt pesticidů. Pesticid je látka vyvinutá k hubení rostlinných a živočišných škůdců a byla v minulosti často používaná v rámci zemědělských ploch, kde její stopy stále zůstávají v půdě. Vzhledem k tomu, že zdroj vody Nartes je v lese, vzdálený desítky kilometrů od nejbližší zemědělské půdy, a navíc 170 metrů pod povrchem země, je téměř nemožné, aby se v naší vodě tyto látky objevily.
 
Toto tvrzení vám rádi dokládáme výsledky opakovaných testů, které provedlo několik nezávislých laboratoří zabývajících se stanovením těchto látek. Naše Nartes voda (pramenitá i kojenecká) byla vyhodnocena jako mimořádně kvalitní zdroj, který neobsahuje ani stopové množství pesticidů a dalších nežádoucích látek. Právem tak můžeme tvrdit, že artéská voda patří opravdu mezi nejkvalitnější vody na Planetě. V našem případě tomu tak skutečně je.
 
Chcete vědět víc? Navštivte internetové stránky naší vody Nartes

Seznam produktů