NEZTRÁCEJTE MOŽNOST POHYBU. | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NEZTRÁCEJTE MOŽNOST POHYBU.

  NEZTRÁCEJTE MOŽNOST POHYBU.

  Datum: 11.1.2016

  I VAŠE KLOUBY POTŘEBUJÍ REGENERACI Nejen vlivem gravitace, ale i při pravidelné fyzické aktivitě (náročné práci nebo při sportu), dochází k vysokým nárokům na naše klouby a může se objevit občasná nebo pravidelná bolestivost v páteři nebo u kloubních pouzder.

       Tato bolestivost se s přibývajícím věkem nebo po úraze kloubů může projevovat častěji a nutí nás přemýšlet o vhodném řešení dané situace.
       Nejlepším řešením vždy zůstane upravit stravu tak, aby obsahovala např. více vitamínu C z ovoce a zeleniny nebo chondroitinu sulfátu obsaženého v chrupavce mořských ryb nebo korýšů. Tato cesta je správná, ale mnohdy nedostatečná.
  Společnost Nutrend vyslala na pomoc přípravky s obsahem zmíněných látek, ale i s jinými důležitými látkami obnovujícími nejen kloubní pouzdra, ale i zlepšujícími kvalitu kůže, vlasů a nehtů.
       První takovou látkou je glukosamin sulfát. Ten je doporučován odborníky i pro svůj pozitivní účinek při příznacích artritidy. Hraje též důležitou roli při obnově nehtů, šlach, kůže, kostí, ale dokonce i srdečních chlopní a při sekreci slizu v trávicím traktu. U glukosaminu sulfátu nebyly prokázány vedlejší účinky a nejsou známy žádné kontraindikace při jeho používání. Glukosamin sulfát je získáván z mořských korýšů a měkkýšů.
       Další mimořádně prospěšnou látkou naše klouby je chondroitin sulfát. Ten je důležitý z toho důvodu, že jej máme nejvíce zastoupeného v mezibuněčné hmotě chrupavky. Chrupavka je součástí pohybového aparátu, je velmi tuhá, ale současně i dostatečně pružná a díky tomu vyrovnává otřesy, kterým je naše pohybové ústrojí v každodenním životě vystavováno.
       Třetí a velmi důležitou látkou je Methyl sulfonyl methan (MSM). Tento je skvělým prostředkem proti zánětlivým onemocněním kloubů, zánětům způsobeným přetížením z nadměrné aktivity.
       Dalšími vhodnými složkami, které by měl správný doplněk pro ochranu kloubů, úponů a šlach přijímat jsou vitamín C, kyselina hyaluronová a hlavně kolagenní bílkovina.

  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist