No Excuse Challenge se blíží | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

No Excuse Challenge se blíží

No Excuse Challenge se blíží

Datum: 30.9. 2014

Třetí ročník již tradiční mezinárodní CrossFitové soutěže jednotlivců „No Excuse Challenge 2014“ je v kalendáři naplánován na 4.října. Koná se jako obvykle pod taktovkou CrossFitového matadora Martina Štěpánka v Hradci Králové (areál fotbalového stadiónu Pod Lízátky) a za podpory společnosti NUTREND.

Hlavní organizátor již dávno před konáním samotné soutěže předeslal, že letošní ročník challenge bude opravdu náročný a bude určen pro ty nejlepší z nejlepších. Proto také rozhodl o otevření pouze jedné kategorie – žádní začátečníci, jako tomu bylo v loňských letech.

Soutěž byla otevřena pro kategorie Elite Ženy, Elite Muži a Masters (atleti nad 40 let). Pro všechny atlety se konala jednokolová video kvalifikace od 7.9. do 14.9.2014, která selektovala ty nejlepší pro hlavní soutěž. Z kvalifikace bylo vyhrazeno 24 startovních míst pro nejlepší ženy, 40 míst pro nejlepší muže a 16 míst pro top masters.

V kvalifikaci se rozhodli bojovat i atleti Spartans Big One Fitness Brno, sponzorovaného společností NUTREND : Michal Velkov, Martin Okurek, Ladislav Lecian a nadějný talent Lukáš Jizba. Kvalifikace vyšla skvěle a všichni čtyři atleti se kvalifikovali do hlavního závodu s velmi dobrými výsledky.