Nová generace produktů | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nová generace produktů

Nová generace produktů

Datum: 15.2.2016

Společnost Nutrend patří mezi přední výrobce sportovní výživy nejen v naší republice, ale i v zahraničí. Působení od roku 1993 je zárukou nejen dlouholeté zkušenosti, ale současně a hlavně prvotřídní kvality.


Tu nám od začátku hodnotíte právě Vy – naši zákazníci. Jsme potěšeni, že je Vás velké množství. Vaše spokojenost nás těší a motivuje v další práci. Nyní, jako odměnu za Vaši věrnost a projevenou spokojenost Vám společnost Nutrend přináší novou generaci produktů z řady BODYBUILDING A FITNESS! Na těchto nových výrobcích se podepsaly nejen nové receptury, ale i nové technologie výroby, které nám umožnily maximálně zvýšit účinnost produktů. Společně s lepší účinností se nám podařilo u našich nových produktů vylepšit i chuťové vlastnosti. Tímto však benefity nové řady nekončí! V rámci snahy společnosti Nutrend o vytvoření zdravějších produktů pro své zákazníky došlo i k odstranění umělých barviv, která nahradila barviva přírodní.
 
Chyběl Vám v našem portfoliu některý z výrobků? Vyberte si z absolutních novinek, které jsou nabité účinnými látkami, případně jejich kombinacemi. Veškeré úsilí je směřováno k těmto cílům:
 
  • 1)Lepší využitelnost 
  • 2)Vyšší biologická hodnota 
  • 3)Zdravější produkt 
  • 4)Lepší chuťové vlastnosti 
  • 5)Spokojenost našich zákazníků 
 
Tímto Vás zveme do nového světa sportovních výrobků, který se před Vámi právě otvírá…
 

Seznam produktů

GLUTAMINE

GLUTAMINE

od 378

329 bez DPH

AAKG 7500

AAKG 7500

od 621

540 bez DPH