Nová generace produktů | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nová generace produktů

Nová generace produktů

Datum: 15.2. 2016

Společnost Nutrend patří mezi přední výrobce sportovní výživy nejen v naší republice, ale i v zahraničí. Působení od roku 1993 je zárukou nejen dlouholeté zkušenosti, ale současně a hlavně prvotřídní kvality.


Tu nám od začátku hodnotíte právě Vy – naši zákazníci. Jsme potěšeni, že je Vás velké množství. Vaše spokojenost nás těší a motivuje v další práci. Nyní, jako odměnu za Vaši věrnost a projevenou spokojenost Vám společnost Nutrend přináší novou generaci produktů z řady BODYBUILDING A FITNESS! Na těchto nových výrobcích se podepsaly nejen nové receptury, ale i nové technologie výroby, které nám umožnily maximálně zvýšit účinnost produktů. Společně s lepší účinností se nám podařilo u našich nových produktů vylepšit i chuťové vlastnosti. Tímto však benefity nové řady nekončí! V rámci snahy společnosti Nutrend o vytvoření zdravějších produktů pro své zákazníky došlo i k odstranění umělých barviv, která nahradila barviva přírodní.
 
Chyběl Vám v našem portfoliu některý z výrobků? Vyberte si z absolutních novinek, které jsou nabité účinnými látkami, případně jejich kombinacemi. Veškeré úsilí je směřováno k těmto cílům:
 
  • 1)Lepší využitelnost 
  • 2)Vyšší biologická hodnota 
  • 3)Zdravější produkt 
  • 4)Lepší chuťové vlastnosti 
  • 5)Spokojenost našich zákazníků 
 
Tímto Vás zveme do nového světa sportovních výrobků, který se před Vámi právě otvírá…
 

Seznam produktů

GLUTAMINE

GLUTAMINE

420

365 bez DPH