Nová produktová řada Endurance na FOR BIKES 2019 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nová produktová řada Endurance na FOR BIKES 2019

Nová produktová řada Endurance na FOR BIKES 2019

Datum: 19.3.2019

Tento rok představujeme novou Endurance řadu produktů a poprvé ji můžete vidět, ochutnat a koupit na největším cyklistickém veletrhu ve střední Evropě FOR BIKES 2019 v Praze.

Po roce je tu opět nejprestižnější veletrh cyklistiky v České republice FOR BIKES 2019, který je jako každý rok v areálu PVA EXPO Praha. Čekají vás 5 hal plných vystavovatelů z celého Světa. Připraven je i doprovodný program  Exhibice, závody v různých disciplínách, testování kol, rozhovory, autogramiády i televizní spoty z nejrůznějších cyklistických akcí u nás i v zahraničí.
 
Nutrend si takovou akci nenechá ujít. Tento rok je pro nás přelomový. Pro naše zákazníky jsme připravili celou novou Endurance řadu funkčních produktů. Pracovali jsme na ni 2 roky ve spolupráci se špičkovými sportovci, interními i externími odborníky.  Za úspěch vděčíme i nové technologii, kterou jsme posunuli na úplně jinou úroveň. Důkazem je i to, že si nás jako oficiálního výživového partnera vybrala profesionální cyklistická ProTour stáj TEAM KATUSHA ALPECIN.
 
Na našem stánku C1 v HALE 3 můžete všechny produkty koupit s 20% slevou  a některé i ochutnat.
Dále jsme pro vás připravili měření pomocí špičkového přístroje INBODY 370s. Zjistíte, kde konkrétně jste při přípravě na sezonu zredukovali tělesný tuk nebo jste nabrali svalovou hmotu. Postará se o vás odborník z našeho komplexu NUTREND WORLD.  Běžná cena je 250,- Kč za jedno měření. My jsme pro vás připravili akci. Při nákupu nad 200,- Kč získáte měření ZDARMA.

Hosty na stánku budou členové Nutrend teamu Michal Prokop a Jaroslav Kulhavý. Sledujte  Facebook @nutrend.endurance. Dozvíte se přesné časy, kdy si můžete přijít pro podpis.
  
Náš team se na vás těší v HALE 3 na stánku C1.

Fotogalerie

Seznam produktů

SALT CAPS

SALT CAPS

od 261

227 bez DPH