Nová sezóna Michelle Heuts | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Nová sezóna Michelle Heuts

Nová sezóna Michelle Heuts

Datum: 13.11. 2016

Nizozemská členka Nutrend Teamu začíná novou etapu svého sportovního života. Nyní již bývalá závodnice v kategorii bodyfitness se tento týden chystá na svou první soutěž v kategori Diva Fitness v americkém Miami.

Stává se tedy první člekou Nutrend Teamu, která se rozhodla změnit federaci z IFBB na WBFF a zkusit štěstí jinde - jít si prostě za svým snem. Nutrend jako jediný vám umožňuje prožít tuto cestu s ní a být tak neustále v centru dění. Michelle na sobě tvrdě pracovala a s podporou našich produktů má postavu snů. Věříme, že jí Miami bude ležet u nohou a zúročí tak zkušenosti, které za dlouhá léta nasbírala. Všichni jí držíme pěsti a díky exkluzivnímu zpravodajství můžeme být s ní. Těšte se na fotograie, pocity, zážitky, krátká videa - pojeďme zkrátka do Miami všichni spolu a sledujme naši DIVU přímo v akci. Exkluzivně na FB, webu a Instagramu NUTREND!

Fotogalerie

 
Zprávy z facebooku
 
Michelle Heuts Vloženo 10.11.
 
Ranní kontrola Michelle Heuts po dlouhé 20 h cestě. Ta má za následek, že Michelle drží větší množství podkožní vody než by chtěla. Ale s jistotou dodává, že má ještě 2 dny a tedy dostatek času vše doladit k dokonalosti.
Michelle Heuts Vloženo 10.11.
 
Poslední trénink Michelle dva dny před závody, fotografie: Michelle začíná být klidnější. Vodu, kterou zadržovala, se pomalinku vytrácí a forma je čím dál tím lepší:)
 
       
Michelle Heuts
Vloženo 12.11. 
 
Den před závodem,  vzkaz od Michelle:“ mám za sebou první
nástřik- less dark, který je typický pro kategorii Diva fitness. Ranní sprcha už nebude jako vždy, hned ráno jdu na prezentaci a na setkání s fanoušky, což je typické pro každou tuto soutěž.

Michelle Heuts Vloženo 12.11
 
Rozdíl je v tom, jak se chodí na registrace. Žádná teplákovka, ale společenské šaty. Diva fitness má svoji úroveň.
 
 Fotogalerie:
       
Michelle Heuts
Vloženo 12.11.
 
Fotogalerie: 

 
 
 
Vloženo 13.11.
 

Michelle Heute VÍTĚZÍ!!!

 
Michelle Heuts se stala vítězkou na své první soutěži v kategorii Diva Fitness, gratulujeme!  
 
Fotogalerie: