NUTREND Fantastic aerobic show | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND Fantastic aerobic show

  NUTREND Fantastic aerobic show

  Datum: 12.11.2014

  I když sobotní počasí bylo sychravé a deštivé, v Podolí u Brna svítilo slunce. A to alespoň v hale, kde se konala poslední aerobicová akce roku 2014 - Nutrend fantastic aerobic show. Na 160 účastníků z České i Slovenské republiky to i tentokrát pořádně rozjelo!

  Všichni si plnými doušky užívali profesionální a originální lekce, exkluzivní TOP lektory, přátelskou a pohodovou atmosféru, dokonalý servis i rozmanitou nabídku služeb a produktů.
   
  Při zahájení věnoval Nutrend všem lektorům dárek v podobě balení ampulí SHLEHA a také všem účastnicím krásné šejkry NUTREND v růžové a zelené barvě - a aerobic show mohla začít.
   
  Zahájila ji tradičně top lektorka Zuzana Švíková s dance aerobicem, exkluzivně byl poprvé na akci host z Itálie Alessandro Oliveri, který pokračoval lekcí Cardio Body a dal všem přítomným do těla! Lekcí dance step pokračoval opět exkluzivní host z Ruska Taras Klimov a byl velmi úspěšný svým projevem i samotnou lekcí na stepech. Dále byla na řadě Zuzana Švíková, tentokrát s Leou Grančič ze Slovenska, a jejich taneční show ve dvojicích, která sklidila obrovský aplaus.
   
  Lea Grančič rovněž předvedla novinku Deep Work a na závěr Body art stretch. Alessandro Oliveri ještě zacvičil nádhernou lekci na stepech a Taras Klimov na závěr tančil s celou halou při dance aerobicu.
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist