NUTREND je druhým rokem partnerem běžecké série NIGHT RUN. Letos navíc s pramenitou vodou NARTES. |

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND je druhým rokem partnerem běžecké série NIGHT RUN. Letos navíc s pramenitou vodou NARTES.

NUTREND je druhým rokem partnerem běžecké série NIGHT RUN. Letos navíc s pramenitou vodou NARTES.

Datum: 4.3.2020

Po úspěšné spolupráci v roce 2019 jsme se zapojili do celé série včetně zimní části Winter Run a vánoční Christmas Run i v roce 2020. Staráme se především o pitný režim a to doslova. Na občerstvovacích stanicích najdete náš UNISPORT. Nápoj obohacen o funkční látky, jako jsou L-karnitin, L-alanin nebo taurin. Je vhodný zejména pro sportovce, fyzicky zatěžované osoby a pro efektivnější hydrataci.

Tento rok navíc můžete ochutnat naši přírodní pramenitou vodu NARTES, kterou získáváme z artéského pramene z hloubi 170 m. Ze zdroje pak tato voda putuje, bez dotyku lidské ruky, do stáčírny v Nové Pláni na Bruntálsku a každý z vás, který doběhne jakoukoliv trať dostává NARTES jako osvěžení v cíli. 

Na závodech Night Run, Neon Run a plzeňském Půlmaratonu můžete využít na stánku NUTREND poradenství našeho týmu ve sportovní výživě a 20% slevy na produkty, které jsou přímo určené na běh. Pokud hledáte něco, co Vás během dlouhého dne zasytí, připravili jsme také vhodné svačinky ve formě proteinových palačinek, kaší a tyčinek. 

Těšíme se na Vás na stánku a pokud byste chtěli poradit, jak naše produkty používat na trati, podívejte se na náš NUTREND PORADNÍK:

  

Poradník je rozdělen na městskou trasu 5 km a 10 km. Převýšení by mělo být minimální. Ideální pro běhy v parku, na stezkách nebo přímo ve městě.

  

Je to výborná příprava na Night Run do Ostravy, Hradce Králové, Brna, Liberce, Mostu, Prahy, Českých Budějovic nebo do Olomouce.

  

Pitný režim


Isodrinx: Nejdůležitější pro běžce je doplňovat tekutiny. Náš Isodrinx si rozmíchejte ve vodě a popíjejte po menších doušcích po celou dobu závodu. Udržíte správnou hydrataci organismu a také potřebné minerální látky.


10 km:


Před závodem

Endurosnack gel: Dejte si cca 20 minut před závodem půl sáčku gelu, který skvěle chutná, a především vás připraví na aktivitu. Hlavní složkou je Palatinose, což pro vás znamená, že získaná energie z gelu se do těla uvolňuje postupně.


VO2 Boost: K energetickému gelu se před výkonem skvěle hodí VO2 BOOST. Cca 45 minut před startem si dejte 2 tablety. Díky nim celý Night Run lépe udýcháte, a tím zlepšíte váš výkon. Kyslík je pro běžce jedna z nejdůležitějších věcí 😀


Během závodu

Endurosnack gel: V půlce závodu využijte zbytek Endurosnack gelu. Dodá vám další energii pro kilometry, které ještě zbývají.


Carbosnack gel: Pokud Vám nebude stačit Endurosnack gel, máme na stánku Nutrend k dispozici Carbosnack gel, který obsahuje rychlou energii. Když už cítíte tzv. "těžké nohy", třeba 2 km před koncem, gel vám pomůže překonat krizi.


Magneslife: Často se stává (hlavně ve velkém vedru), že při závodě dostanete křeče. Magneslife je pohotovostní shot, který funguje téměř okamžitě. Často jej sportovci využívají také při pocitu malátnosti, bolestech hlavy a podobných problémech, které vás mohou potkat i před závodem. Proto doporučujeme dát si jeden shot i ráno před tím, než pojedete na Night Run.


Po závodě

Regener: Abyste mohli ráno po závodě bez problému fungovat a užít si neděli, připravili jsme pro vás produkt, který je to nejlepší, co si můžete dát na regeneraci ihned po zátěži. Obsahuje minerály a vitamíny, které doplníte a pomůžete tělu dostat se do rovnováhy. Regener doporučujeme konzumovat pomalu a postupně vypít v průběhu cca 20 minut.5 km:


Před závodem

Gutar Energy Shot: Jeden shot vám pomůže zkoncentrovat se na závod. Na startu budete připravení a soustředění. Obsahuje extrakt z Guarany a zeleného čaje. Výhoda je, že neobsahuje cukr. Doporučujeme vypít cca 30 minut před startem.


Během závodu

Carbonex: Během závodu může dojít ke krizi a vy v tu chvíli potřebujete něco, co rychle zafunguje. Kromě energetických gelů nabízíme i rozpustné tablety, které dodají energii za pár minut. Velká výhoda je rychlá vstřebatelnost a praktičnost. Každá tableta je zvlášť zabalena.


Po závodě

Magneslife Active Drink: Jeden drink po závodě vám doplní minerály v těle, doplní tekutiny a pomůže při regeneraci svalů. Je vytvořen jako regenerační nápoj pro kratší tratě do 60 minut.Seznam produktů

REGENER

REGENER

Mimořádně účinná kombinace sacharidů, aminokyselin, vitamínů a minerálů, speciálně...

od 297

258 bez DPH

MAGNESLIFE

MAGNESLIFE

Prvotřídní a rychle vstřebatelná tekutá forma hořčíku, obohacená o vitamín B6....

od 225

196 bez DPH

VOLTAGE ENERGY BAR

VOLTAGE ENERGY BAR

Energie sbalená do lahodné tyčinky v sobě kombinuje skvělou chuť a ideální formu...

od 32

28 bez DPH

ENDUROSNACK sáček

ENDUROSNACK sáček

Energetický gel s postupným uvolňováním energie představuje ideální zdroj energie...

od 45

39 bez DPH

CARBOSNACK sáček

CARBOSNACK sáček

Rychlá energie ve formě gelu obsahuje kombinaci dvou typů sacharidů ve vyváženém...

od 31

27 bez DPH

GUTAR ENERGY SHOT

GUTAR ENERGY SHOT

Skutečný energetický náboj s obsahem funkčních látek podporujících koncentraci....

od 32

27 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

Profesionální sportovní nápoj s elektrolyty v sypké formě, který zajistí kvalitní...

od 207

180 bez DPH

NARTES pramenitá voda Sport

NARTES pramenitá voda Sport

Pramenitá voda z artéského podzemního chráněného zdroje v hloubce 170 m, který...

od 18

16 bez DPH

VO2 BOOST

VO2 BOOST

Speciální směs v tabletách obsahující AAKG, citrulin malát a železo, pro podporu...

od 315

274 bez DPH