NUTREND jezdci na MS v maratonu horských kol | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND jezdci na MS v maratonu horských kol

  NUTREND jezdci na MS v maratonu horských kol

  Datum: 26.6.2015

  Světová maratonská špička se v těchto dnech soustředí v italském vysokohorském centru Val Gardena, kde se v sobotu uskuteční mistrovství světa horských kol v maratonu.

  Česká republika na vrchol vysílá 8 jezdců, mezi nimiž jsou také 2 členové NUTREND Teamu – Jaroslav Kulhavý (Specialized) a Matouš Ulman (Accolade Česká spořitelna). Pavel Boudný, další člen týmu NUTREND, limit pro účast na MS splnil, ale podobně jako v minulých letech nominaci odmítnul a dal přednost některému z tuzemských závodů.

  Pořadatelé závodu připravili velmi náročnou trať s extrémním převýšením. Pocity našich jezdců z tréninků zde ve Val Gardeně vypovídají, že se chystá skutečně jeden z nejnáročnějších maratonských závodů.
  "Trať je velmi náročná, bude to maximální prověrka psychických i fyzických sil. Díky oficiálnímu tréninku mám možnost lehce naplánovat rozložení sil a gelů od NUTRENDu. Budou potřebaJ" říká Matouš Ulman, čtvrtý muž loňského mistrovství Evropy v Irsku.

  Trenér Viktor Zapletal odhaduje možnosti Jardy Kulhavého a Matouše Ulmana: " Tento závod je svým charakterem a především profilem určený především specialistům na maratony. Obsahuje stoupání dlouhá více než 40 minut v maximálním možném sklonu, v podstatě tady vůbec není žádná rovinatá pasáž. Mohla by vyhovovat Matoušovi Ulmanovi. Jára se aktuálně pohybuje v přípravě určené výhradně na cross country. Jeho cílem je znovu
  atakovat pódiové umístění ve světovém poháru XCO, který se jede už příští týden a na závod ve Val Gardeně se nijak speciálně nepřipravoval, pojede ho pouze z tréninku pro XCO. Nicméně je pravdou, že se nachází ve vynikající kondici a pokud se mu pojede dobře, může bojovat o některou z medailí či dokonce obhajovat loňské vítězství. Je jedním z mála světových jezdců, který je schopen kvalitně jet jakýkoliv závod."

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist