NUTREND NA FOR BIKES 2017 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND NA FOR BIKES 2017

NUTREND NA FOR BIKES 2017

Datum: 21.3. 2017

Několikanásobný mistr Evropy v BMX a dvojnásobný mistr Světa v MTB Michal Prokop společně s šestinásobným paralympijským vítězem Jiřím Ježkem budou na stánku NUTREND.

Po roce je tu opět nejprestižnější veletrh cyklistiky v České republice FOR BIKES 2017, který je jako každý rok v areálu PVA EXPO Praha. Čekají vás 3 haly plné vystavovatelů z celého Světa. Připraven je i doprovodný program plný exhibic, závodů v různých disciplínách, testování kol, rozhovorů, autogramiád i televizních spotů z nejrůznějších cyklistických akcí u nás i v zahraničí.

Nutrend si takovou akci nenechá ujít. Připravujeme pro vás novinky pro rok 2017. Určitě už jste slyšeli o tyčinkách RAW BAR a RAW BAR SEEDS, které si díky raw technologii zachovávají přirozené vitamíny, enzymy, minerály a navíc jsou bez lepku a bez mléčné složky. Ideální na bike nebo na podobnou aktivitu. PROTEIN PANCAKE  - na stánku můžete ochutnat zdravou palačinku nebo vafli, která vás zasytí a chutná skvěle.  Určitě čekejte i produkty s ENDURANCE sekce  - naše vyhlášené gely, Magneslife, Regener a další energetické tyčinky, a to vše s 20% slevou.
 
Hostem na stánku budou členové Nutrend teamu Michal Prokop a Jiří Ježek. Přijďte si pro podpis a rady od úspěšných profesionálů:
Sledujte Facebook NUTREND ENDURANCE, kde budou aktuální informace, fotky a videa z veletrhu a hlavně soutěž o lístky!
 

Fotogalerie

Video: Prokop pozvánka FOR BIKES 2017

Seznam produktů

REGENER

REGENER

350

304 bez DPH