NUTREND podpořil MERCEDES-BENZ GRAND BMX | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND podpořil MERCEDES-BENZ GRAND BMX

  NUTREND podpořil MERCEDES-BENZ GRAND BMX

  Datum: 21.7.2014

  Letošní MČR v minirampě se uskutečnilo tuto sobotu v Žamberku v rámci letní SUMMER X FEST TOUR v produkci VSA Xtreme, tedy v našich krajích dobře známého cirkusu extrémních sportů Jenyho Valenty. Celá akce, která se konala za podpory společnosti NUTREND, vypukla již v pátek, kdy po celý den předváděli své schopnosti VSA Xtreme sportovci a večer proběhl lehký trénink před sobotním závodem.

  Na pozvání Jenyho dorazil do Žamberku i Američan Nick Bruce, který letos zajel 13. místo na Dew Tour v Ocean City a patří mezi nejlepší na světě.

  Do závodu se ve třech kategoriích přihlásilo celkem 23 jezdců, přičemž kategorie Expert a Master se díky nízké účasti sloučily do jedné. Bohužel mnoho našich Pro riderů bylo vyřazeno z boje o titul z důvodu zranění. Celý závod odstartoval úderem dvanácté odpolední kvalifikací Masterů, po nichž následovali Pročka.

  Po krátkém odpočinku odstartovalo finále kategorie Masters, kam z 8 borců postoupilo 6. Nad všechny ostatní vyčnívali "dva muži v černém" Jonáš Zíka a Martin Kalaš, kteří oba pokořili rampu ve velkém stylu. Nezapomeňme však ani na Zdendu Weitera a jeho skoro odjetý fakie frotflip.

  Do všemi očekávaného finále Profíků postoupilo 10 vyvolených. Porota to neměla vůbec jednoduché, protože všichni odvedli skvělé výkony a jen pár bodů rozhodovalo o konečném výsledku. Třetí místo Zdenda Pešek, druhý a mistr ČR je Erik Figar a celý závod naprosto ovládl Nick Bruce.

  Fotogalerie

  Video:
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist