NUTREND podpořil vozíčkáře | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND podpořil vozíčkáře

NUTREND podpořil vozíčkáře

Datum: 29.5. 2014

Ve dnech 22. - 25. května proběhl ve sportovním areálu Tělovýchovné jednoty Ostrava jubilejní 20. ročník Mistrovství ČR ve stolním tenise vozíčkářů. Společnost NUTREND byla hrdým partnerem tohoto sportovního klání a ráda podpořila tak záslužnou aktivitu.

Letošního jubilejního 20. ročníku Mistrovství ČR v Ostravě se zúčastnilo 24 hráčů: 12 mužů v kategorii para (postižení dolních končetin), 6 mužů v kategorii kvadru (postižení dolních i horních končetin) a 6 žen bez rozdílu postižení.

Oddíl SKV Ostrava je zapojen do projektu Ostrava Evropské město sportu. Ostravští sportovci prezentují sport také pro nejširší veřejnosti.

A právě v rámci tohoto projektu chtěli veřejnosti ukázat, že i sport vozíčkářů má v Ostravě své pevné místo. Hlavní částí bylo Mistrovství ČR, na které se nominovali nejlepší hráči u nás. Soutěže hrané systémem každý s každým jsou muži para, muži kvadru a ženy hrající bez rozdílu postižení. Další tři soutěže, tedy Open, dvoučlenná družstva Open a čtyřhra Open se hrají vyřazovacím způsobem. Hráči ůředvedli ty nejlepší výkony a všichni si užili atmosféru plnou sportovního adrenalitu, solidarity a porozumění.

Fotogalerie