NUTREND postaví štafetu na nejtěžší závod v Evropě | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND postaví štafetu na nejtěžší závod v Evropě

NUTREND postaví štafetu na nejtěžší závod v Evropě

Datum: 26.9.2019

  • 8,3 km plavání po proudu řeky Labe při teplotě 7–11 ℃ ve tmě pouze s čelovkou
  • 180 km na kole s převýšením 3500 m
  • 43 km běhu s tím, že posledních 11 km je stoupání na Ještěd
To je světově unikátní závod WINTERMAN. Někteří závodníci tvrdí, že je to triatlon, který vás změní a při kterém si sáhnete na dno svých fyzických i duševních sil.
 
Je to unikátní cesta v nádherné krajině Českého Švýcarska a Lužických hor, plná nepřístupných lesů, hlubokých údolí a nebetyčných skalních věží, končící na jednom z nejvýraznějších českých vrcholů Ještěd (1012m).

I díky fenomenálnímu Petrovi Vabrouškovi jsme spojeni s organizátory Wintermana už od prvního ročníku v roce 2015. Cítíme, že to mělo a má svůj smysl, a proto jsme partnery i v letošním roce. Navíc se zapojíme i do závodu štafetou, ve které nenastoupí profesionální sportovci, nýbrž zaměstnanci Nutrendu.

V 5:30 skočí do studené vody Jiří Daněk, který pracuje pro Nutrend v oboru elektro. 8 let plaval za SK UP Olomouc a 6 let se věnoval poloprofesionálně cyklistice. Mimo jiné i za tým Česká spořitelna Accolade pod vedením olympionika Radima Kořínka.

V cyklistické části ho vystřídá šéf skladu v Nutrendu, Tomáš Zlámal. Posledních 10 let jezdí všechny hlavní cyklistické závody v České republice. Na horském kole objel několikrát Author Maraton Tour, Nova Cup nebo Kolo pro život. Má za sebou i etapový závod dvojic 4Islands MTB Stage Race. Kromě cyklistiky hrál 10 let závodně volejbal.

Třetí do týmu je skvělý kuchař Honza Pospíšil, který své umění dokazuje každý den v multifunkčním komplexu Nutrend World v Olomouci. Jeho specialitou nejsou jenom skvělé pokrmy, ale také extrémní běžecké závody. Tento rok už má za sebou LH24 Lysá hora, Beskydskou sedmičku, Mizuno trail running cup, Olomoucký půlmaraton, Horskou výzvu Jeseníky 65 km atd.

Čeká nás celkem 226 km s převýšením 4800 výškových metrů a našim cílem je vyhrát mezi týmy. Držte nám pěsti a sledujte Facebook @nutrend.endurance a Instagram #nutrendendruance.
 
 

Seznam produktů

REGENER

REGENER

od 297

258 bez DPH

ISODRINX

ISODRINX

od 207

180 bez DPH