NUTREND Racing v Itálii | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  NUTREND Racing v Itálii

  NUTREND Racing v Itálii

  Datum: 3.7.2015

  Druhá cesta do Itálie v letošní sezóně čekala na Nutrend Racing. Po severoitalském Verzegnisu čekal na jezdce evropského poháru další závod na Apeninském poloostrově, ale tentokrát poblíž Ascoli Piceno.

  Zatímco v předchozích závodech mířila ze Šternberka hned trojice sportovních prototypů v barvách Nutrendu, tentokrát zbyla reprezentace týmu jen na Václava Janíka. Petr Trnka totiž Ascoli vynechal a Jiří Svoboda absolvuje nucenou přestávku po nehodě v posledním závodě v Gorjanci.

  Václav Janík byl v Ascoli poprvé a tak si musel trať řádně „osahat“. Zvučná jména italského mistrovství v čele se Simone Faggiolim byly opravdu velkou výzvou. První kilometry na italské trati a absolutní deváté místo zanechaly v případě jediného českého jezdce ve startovním poli dobrý dojem: „Trať je velmi technická a líbí se mi. Je zde řada těžkých pasáží kde mi chybí zkušenosti oproti domácím borcům, kteří zde jedou již po několikáté. V neděli ale budu chtít zrychlit a vím, že je to v silách mých i vozu. Soustředěnost podpořím COMPRESS BRUTUSem od NUTRENDu a těším se na nedělní výzvu.“

  Od cíle nedělního závodu dělilo Václava Janíka dvojí zdolání kopce nad Ascoli. První výstup zvládl ve výborném tempu a držel průběžnou třetí příčku za Faggiolim a domácím Fattorinim. Norma v barvách Nutrend Racing a český reprezentant zvládli zajet identický čas a zajistit si tak konečnou třetí příčku ve skupině. „Pokračuji v posouvání hranic své jízdy. S novým vozem mám obrovskou motivaci a snažím se využít všech předností, které nabízí. COMPRESS BRUTUS se osvědčil a musím říci, že jsem se cítil skvěle. Třetí místo je pro mě na italské půdě úspěch a vím, že dosažené body budou v konečném hodnocení šampionátu velmi cenné,“ konstatoval při počítání průběžného hodnocení evropského poháru Václav Janík.

  Další závod FIA International Hill Climb Cupu zastihne Nutrend Racing v polovině července, kdy opět bude nasměrován týmový kamion na Apeninský poloostrov na slavný závod Rieti-Terminilo.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist