NUTREND s novým partnerem | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND s novým partnerem

NUTREND s novým partnerem

Datum: 16.4. 2014

Od 1. dubna se novým partnerem společnosti NUTREND v oblasti fitness stává 3D FITNESS založená na mnohaletých zkušenostech a opírající se o velmi úzkou spolupráci s lídry světového fitness.

3D FITNESS = Desire, Determination, Dedication and ....Dreams

Během několika let se této společnosti v čele s Miroslavem Jirčíkem podařilo vybudovat dominantní postavení v dodávce sportovní hudby a profesionálního fitness nářadí. Nyní nabízí celou řadu produktů od nejsilnějších světových producentů hudby pro sport, skupinová cvičení, funkční trénink a komplexní vybavení pro fitness.

Společnost 3D FITNESS nabízí:
  • Realizace fitness od návrhu až po realizaci
  • 3D FITNESS ACADEMY - školení, workshopy, kongresy
  • Prodej produktů - posilovací stroje, pomůcky....
  • Prodej programu - TRX®, Gravity®, FTS program®....
Společnosti NUTREND a 3D FITNESS se propojily v rámci akce 3D kongres Pohybu a zdraví 2014, která proběhne 22. listopadu v Praze Benicích. Jedná se o nejrozsáhlejší sportovní fitness kongres v ČR. Celkem v deseti sálech bude prezentováno více než 80 profesionálních lekcí skupinového cvičení, funkčního tréninku a odborných přednášek. NUTREND se stal generálním partnerem této akce, jejíž hlavní cílovou skupinou jsou majitelé a provozovatelé sportovních center, především v oblasti fitness a wellness, dále hlavní trenéři a manažeři skupinových lekcí. Velký důraz je kladen na atraktivní program. Cílem kongresu je nabídnout velké množství informací o zdraví a současných trendech ve fitness a o aktivním životním stylu, což souhlasí s filozofií společnosti NUTREND. Ta zároveň maximálně podporuje 3D FITNESS ACADEMY, kdy každý účastník školení získá pitný režim a svačinku ve formě tyčinky. Jen do června proběhne 30 druhů školení. Již 13.4. proběhlo první školení TRX za podpory společnosti NUTREND. Každý účastník získal pitný režim ve formě hotového nápoje ISODRINX 750ml a také tyčinku PROFIGUR MÜSLI cik cak poleva.
 
 

Fotogalerie