NUTREND team v Santa Susanně | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND team v Santa Susanně

NUTREND team v Santa Susanně

Datum: 18.5. 2015

Ve španělské Santa Susanně ve dnech 13. až 18. května probíhalo letošní supermistrovství Evropy, které zahrnovalo hned tři šampionáty - Mistrovství Evropy v kulturistice, Mistrovství Evropy ve fitness a Mistrovství Evropy juniorů. Mezi závodníky byli také tři členové NUTREND teamu: Maria Pomerantseva, Michelle Heuts a nováček Jakub Prchal.

Z celkového počtu 17 závodnic v kategorii Junior Women's Bikini Fitness do 166 cm se Maria Pomerantseva dostala do finále a skončila na krásném 5. místě.

Ke svému úspěchu dodala: Chtěla bych moc poděkovat mému sponzorovi - firmě Nutrend - za jejich podporu a vstřícnost, jsou pro mě jako druhá rodina. Tohle není jen skvělý podnik ale i skvělý tým! Děkuji a jsem moc vděčná za to, že Vás mám!”

V kategorii Women's Bodyfitness do 168 cm startovala další členka NUTREND temu Michelle Heuts, která z 25 závodnic skončila na 13. místě. S výsledkem byla velmi spokojena, jelikož to byly její první mezinárodní závody v bodyfitness.

Nováčkem NUTREND teamu se stal juniorský závodník Jakub Prchal, který závodí v kategorii Junior Men's Classic Bodybuilding Open. Na závodech v Santa Susanně získal krásné 6. místo.

Všem členům NUTREND teamu gratulujeme!

Fotogalerie