NUTREND WORLD - opening | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

NUTREND WORLD - opening

NUTREND WORLD - opening

Datum: 13.9. 2018

V polovině září otevřelo své brány unikátní místo, které Olomoucký kraj dlouho potřeboval. Právě zde, kde před 25 lety začala psát historii společnost NUTREND, nyní vzniknul areál, který nemá v České republice obdoby. Čtyřpatrový NUTREND WORLD je oslavou sportu, zdravého životního stylu a well-beingu ve všech jeho podobách.

Fitness centrum o rozloze 1500 m2 vybavené nejmodernějšími stroji i diagnostikou nabídne dostatek prostoru pro celou řadu sportovních aktivit či různých typů tréninku, stylová restaurace bude po celý den servírovat kvalitní a čerstvé jídlo nejen formou self-service, ale k dispozici bude též tým kuchařů, pekařů a cukrářů, aby uspokojili i ty nejnáročnější požadavky.

Hosté se mohou ubytovat ve 24 designových pokojích. Téměř všechny budou mít výhled na dominantu okolí - Svatý Kopeček. Návštěvníci si navíc budou moci užít i privátní wellness zónu. Samozřejmostí bude kongresové centrum, prostory pro show kitchen, kavárna či běžecká plocha přímo na střeše budovy.

Čtvrt století od svého založení představuje společnost NUTREND tento unikátní projekt, který v sobě spojuje tradici, filozofii a hodnoty naší společnosti a je dalším významným krokem vpřed.

Buďte i vy součástí tohoto jedinečného světa - NUTREND WORLD.