NUTREND - The power of nutrition | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Nutrend klub

  Nutrend klub S členskou kartou můžete sbírat body za každý nákup, uplatnit slevu 10% na všechno zboží a zúčastnit se cvičebních plánů a se splněním všech Vašich sportovních cílů. více....
   
   
   
   

  O společnosti

  Vybrat kategorii

  Již více než čtvrt století je společnost NUTREND synonymem úspěchů a trvalého růstu. I dokladem toho, že česká firma může dobýt svět. NUTREND je leader na trhu s produkty sportovní výživy a potravinami pro aktivní životní styl.
   
  Vlastníme nejmodernější technologie, 25 470 m2 výrobních i skladových prostor a šířkou portfolia i jeho zaměřením nemáme na trhu konkurenci. Naše nabídka je rozdělena do tří divizí: Bodybuilding, Endurance a Active Lifestyle.
   
  Společnost NUTREND neustále expanduje do zahraničí, v současné době dodává své produkty do téměř 60 zemí. Široké portfolio produktů, nejnovější technologie, nesmlouvavý důraz na kvalitu i vzdělávání – právě to řadí společnost NUTREND mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Špičkovou kvalitu produktů potvrzují nejen profesionální sportovci, jejichž výkon a kariéra jsou na suplementech závislé, ale i miliony spokojených zákazníků.

  V roce 2011 rozšířila společnost NUTREND své portfolio o mimořádně kvalitní zdroj vody HORSKÝ PRAMEN, který pochází ze 170 metrů hluboké artéské studny. Tato pramenitá voda je nyní na trhu známá pod značkou NARTES. V roce 2019 jsme zahájili výstavbu v pořadí již několikáté výrobní haly a skladových prostor o rozloze více než 12 000 m2.
  Technologické zázemí NUTREND

  Technologické zázemí NUTREND

  19.2.2014 O společnosti

  VÝROBA Výrobní haly společnosti NUTREND jsou na špičkové úrovni a patří k nejmodernějším a nejkomplexnějším na světě. Neustále investujeme nejen do nových technologií, ale i do rozšíření výrobních a skladových prostor. Šířkou svého portfolia je společnost NUTREND naprosto ojedinělá - nabízí nejen tekuté a sypké produkty, ale i gely, kapsle, energetické, proteinové, raw a další tyčinky. Naše výrobní


  Nová technologická linka NUTREND

  Nová technologická linka NUTREND

  22.8.2017 O společnosti

  Společnost NUTREND má schválený investiční projekt na pořízení nové výrobní linky na výrobu cereálních a proteinových tyčinek. Projekt byl předložen v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost s názvem „Linka pro kontinuální výrobu výživových tyčinek společnosti NUTREND“. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.


  NUTREND - kontakty

  NUTREND - kontakty

  2.4.2014 O společnosti

  Adresa sídla a výrobních prostor společnosti NUTREND.


  Získané certifikáty

  Získané certifikáty

  19.2.2014 O společnosti

  Jsme velmi hrdí na to, že naše společnost NUTREND D.S.,a.s. získala nově prestižní certifikát FSSC (Food Safety System Certification) 22000 (FSSC 22000). Jedná se o ucelený standard určený pro systém managementu bezpečnosti potravin. Systém je založený na principech HACCP, ať už podle Kodexu Alimentarius nebo na základě požadavků ISO 22000:2005. Certifikát je zárukou identifikace a řízení rizik ve společnosti z pohledu bezpečnosti potravin.


  Spolupráce s odborníky

  Spolupráce s odborníky

  19.2.2014 O společnosti

  Výzkum a vývoj probíhá v naší společnosti s mnoha externími odborníky, specialisty na výživu a sportovci. Zaměřujeme se především na vysokou účinnost a maximální kvalitu našich výrobků. Certifikace managementu jakosti ISO 9001: 2008 je zárukou vysoké kvality našich výrobků a služeb.


  Spolupracujeme

  Spolupracujeme

  9.7.2014 O společnosti

  Naše potravinová divize spolupracuje s těmito významnými obchodními partnery:


  Produktové katalogy

  Produktové katalogy

  19.2.2014 O společnosti

  Podívejte se na aktuální produktové katalogy firmy NUTREND. Můžete si je zde prohlédnout, nebo stáhnout k sobě do počítače, tabletu a nebo mobilu..


  Mezinárodní veletrhy

  Mezinárodní veletrhy

  1.11.2017 O společnosti

  Společnost Nutrend se pravidelně účastní nejprestižnějších mezinárodních veletrhů, kde svým zákazníkům představuje poslední novinky ze světa kulturistiky a fitness. Najít a oslovit potenciální nové klienty a distributory je jeden z hlavních cílů společnosti při účasti na mezinárodních veletrzích..


  Školicí centrum pro partnery

  Školicí centrum pro partnery

  19.2.2014 O společnosti

  Rádi byste uspořádali školení, konferenci či firemní meeting v nadčasových prostorách nové kancelářské budovy společnosti NUTREND? Není nic jednoduššího. Pro naše obchodní partnery máme k dispozici 6-7 místností vybavených špičkovou technikou, kapacita až 130 míst a zázemí pro catering, který vám rádi zprostředkujeme.


  Klub NUTREND

  Klub NUTREND

  14.3.2014 O společnosti

  Využijte jedinečné nabídky klubových slev, bonusů od našich obchodních partnerů a získejte zdarma vstupenky na sportovní akce či kulturní události. Velmi si ceníme Vaší věrnosti, a proto pro Vás KLUB NUTREND připravuje celou řadu výhod, akčních balíčků a benefitů. Členství je bezplatné a mimořádně výhodné. Nakupujte za výhodnější ceny a za každý svůj nákup získejte body, které proměníte na peníze (1bod = 1 Kč), za které si pak budete moci zvolit Váš oblíbený produkt nebo sportovní doplněk.


  Diskuze

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist