Ohlédnutí za soustředěním talentované mládeže SKFČR 2015 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Ohlédnutí za soustředěním talentované mládeže SKFČR 2015

  Ohlédnutí za soustředěním talentované mládeže SKFČR 2015

  Datum: 3.9.2015

  Poslední prodloužený víkend letních prázdnin, 27. - 30. srpna, se uskutečnilo již pošesté v řadě soustředění talentované mládeže Svazu kulturistiky a fitness České republiky.

  Celá tato tradiční sportovně-vzdělávací akce se odehrávala v Rumburku v luxusních prostorách Wellness hotelu Lužan v podobném rozsahu jako v předcházejících letech 2010, 2011, 2012, 2013 a 2014, a to zejména díky podpoře talentované mládeže SKFČR společností NUTREND. V letošním roce byl o účast na soustředění talentované mládeže, které je určené pro talentované a perspektivní závodníky a závodnice SKFČR, kteří se chtějí dále rozvíjet a v budoucnu mířit na ty nejvyšší příčky na národních i mezinárodních kulturistických soutěžích, enormní zájem. Výběr talentované mládeže byl pečlivě proveden na Mistrovství ČR dorostu a juniorů v Rokycanech Komisí mládeže a soustředění bylo po odeslání první vlny pozvánek okamžitě obsazené s dalšími 10 závodníky na listě náhradníků. Soustředění se tak následně zúčastnilo 16 závodníků a závodnic ve věku 15 - 22 let z kategorií sportovní i klasické kulturistiky, bodyfitness a bikiny fitness.
   
  Hlavním cílem celého soustředění talentované mládeže je každým rokem předat účastníkům co nejvíce teoretických i praktických znalostí o tréninkové metodice a technice, o základech biochemie výživy, účelné suplementaci, pózingu i všech aspektech celoroční kulturistické přípravy. A to prostřednictvím přednášek, seminářů, vedených tréninků a pečlivého nácviku pózingu. Jak ukazují účastníci z předešlých let, jakými byli např. Milan Obořil, René Gorol, Tomáš Horák, David Příkop, Matěj Ryšavý, Jakub Prchal a další, tyto vzdělávací akce mají velký význam pro další dlouhodobé zlepšování nadějných mladých závodníků SKFČR a bude jistě radostí sledovat výkonnost účastníků letošního ročníku, jejichž úroveň je do budoucna velmi slibná. Mladé závodníky i v letošním roce soustředěním provázel zkušený tým Komise mládeže SKFČR ve složení předsedy Ing. Lukáše Roubíka, vicemistra Evropy Vítka Sahuly, trenéra fitness reprezentace a mezinárodního rozhodčího Luboše Koumala, mistra světa v klasické kulturistice Milana Obořila a konečně i IFBB profesionála Bc. Milana Šádka. Podívejte se nyní prostřednictvím fotografií na průběh celého soustředění talentované mládeže SKFČR 2015.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist