OKTAGON CHALLENGE 2 FINÁLE | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

OKTAGON CHALLENGE 2 FINÁLE

OKTAGON CHALLENGE 2 FINÁLE

Datum: 15.11.2017

Hant Arena v Bratislavě 12. listopadu 2017 hostila velkolepé finále reality show! Čtyři a půl tisíce diváků mohlo na místě shlédnout zápasy účastníků Oktagon výzvy 2, které se účastnily týmy ze Slovenska a Česka.

Jedním z hlavních coachů byl i člen NUTREND teamu Karlos TERMINATOR Vemola. Ostatní fanoušci MMA měli možnost sledovat online přenos na O2 TV a TV JOJ.

Pokud jste dorazili mezi prvními 1.000 diváky, na uvítanou jste dostali náš preworkout číslo 1 - N1 SHOT.

V průběhu večera jsme viděli 47 sekundový zápas, stihla téct krev a high kick se stal jedním z oblíbených způsobů, jak zpacifikovat soupeře. Do oktagonu nastoupila i taková jména jako Attila Végh a Travis Fulton. Vyvrcholením byl však zápas o šampiona Oktagon Výzvy 2 mezi Samuelem Krištofičem a Radovanem Uškrtem. Po třech kolech je však rozhodnuto a první jmenovaný si domů se slzami dojetí v očích odnáší pás šampiona!
Mezi diváky jste se mohli setkat s hrdiny z první Oktagon Výzvy. Nechyběl Karlos TERMINATOR Vemola nebo zpěvák Rytmus, a tak se k příležitosti vyfotit se se známými osobnostmi dokonce stály dlouhé fronty mezi sedadly!

Po všech stránkách to byl nezapomenutelný zážitek plný emocí! Atmosféra, kterou vytvořil takový počet diváků, byla neuvěřitelná!

Napínavý finálový souboj můžete shlédnout na našem Facebooku NUTREND BODYBUILDING.

Fotogalerie

Seznam produktů

N1 SHOT

N1 SHOT

od 35

31 bez DPH

DELUXE

DELUXE

od 43

38 bez DPH

HYDRO WHEY

HYDRO WHEY

od 774

673 bez DPH