Olomouc žila tenisem - ITS CUP 2014 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Olomouc žila tenisem - ITS CUP 2014

Olomouc žila tenisem - ITS CUP 2014

Datum: 24.7. 2014

V neděli 20. července byl úspěšně ukončen mezinárodní tenisový turnaj žen ITS CUP 2014 s dotací 50.000 USD. Tento ročník navazoval na předchozích pět ročníků a kvalitou se zařadil mezi nejlepší turnaje žen v České republice v roce 2014. Společnost NUTREND byla již tradičně partnerem ITS CUPU, který se konal v olomouckém areálu OMEGA - v centru sportu a zdraví.

Letošní ročník nabídnul divákům velmi kvalitně obsazený turnaj. V hlavní soutěži měla Česká republika hned devět zástupkyň, mezi nimi 1. nasazenou Petru Cetkovskou, 2. nasazenou Andreu Hlaváčkovou, 6. nasazenou Renatu Voráčovou nebo Denisu Allertovou, která se probojovala až do finále, ve kterém podlehla vítězné Cetkovské 6:3, 1:6, 4:6.

„Zájem tenistek o turnaj nás velmi těší, svědčí o dobré organizaci a kvalitním zázemí antukového areálu a celého sportovního centra. Letošní ročník nalákal nejen známá jména, ale také mladé tenisové naděje. Svůj talent předvedla teprve devatenáctiletá Barbora Krejčíková, která přijela i s trenérkou Janou Novotnou a zahrála si finále čtyřhry. Překvapením turnaje byla Švýcarka Lara Michel, která prošla z kvalifikace rovnou do semifinále dvouhry,“ vyjádřil svou spokojenost ředitel turnaje Libor Němeček.

„Jsme rádi, že diváci mohli fandit českým tenistkám až do posledních zápasů, a to jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře. Samotné české finále dvouhry mezi Denisou Allertovou a Petrou Cetkovskou bylo krásným završením turnaje. Denisa do té doby suverénní Petru potrápila a ta poprvé v turnaji ztratila set. Pak ale nasazená jednička prokázala zkušenosti z první světové stovky a radovala se z vítězství,“ uvedl jednatel mezinárodní tenisové akademie ITS Tennis centre Michal Kadláček.