Ondřej Cink z cyklistického týmu KROSS ORLEN se v Itálii umístinil v první pětce | NUTREND.cz - Ofic

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Ondřej Cink z cyklistického týmu KROSS ORLEN se v Itálii umístinil v první pětce

Ondřej Cink z cyklistického týmu KROSS ORLEN se v Itálii umístinil v první pětce

Datum: 16.4. 2021

Jezdci z KROSS ORLEN Cycling Team měli během závodu Marlene Südtirol Sunshine Race v Itálii dobrý start. Pro Ondru Cinka z toho nakonec bylo čtvrté místo, jeho týmový kolega Bartłomiej Wawak dojel jedenáctý. Současný mistr světa Jordan Sarrou dorazil do cíle jako šestý.

Od samého začátku jel Ondra Cink velmi odvážně a aktivně. Dvě kola před koncem účinně zaútočil a unikl ze skupiny osmi jezdců mezi první čtyři. Ondřej urputně bojoval o třetí místo, ale nakonec ze vzájemného souboje s Francouzem Maxime Marotte vyšel vítězně právě Maxime. Závod byl velmi vyrovnaný, o čemž svědčí i Ondrova pouze 11 sekundová ztráta na vítěze. Bartłomiej Wawak zajel také velmi dobře, chvíli se držel v první desítce, ale v posledním kole ho předjeli dva jezdci a závod dokončil na jedenáctém místě.

Závod v Itálii byl dalším testem před světovými poháry. Za týden se uskuteční další vynikající závod tentokrát v rakouském Haimingu. Na startovní čáře se objeví Ondřej Cink a Kornel Osicki, týmový manažer cyklistického týmu KROSS ORLEN, počítá s dobrým umístěním. 


Fotogalerie