ORIGINÁLNÍ DÁRKY NA MIKULÁŠE | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

ORIGINÁLNÍ DÁRKY NA MIKULÁŠE

ORIGINÁLNÍ DÁRKY NA MIKULÁŠE

Datum: 3.12. 2015

Vánoční čas se kvapem blíží, na adventním věnci se bude zapalovat druhá svíčka a před námi jsou setkání s přáteli, rodinou, ale i třeba milé rozloučení s uplynulým rokem v pracovním kolektivu.

Takové období je spojováno s nadělením menších dárečků, pozorností a milých překvapení. Chcete být při takových okamžicích originální?

Máme pro Vás tip!

Tento rok své blízké nemusíte odbýt sladkostmi nebo alkoholem. Vyzkoušejte originální dárky, které jsou chutné, estetické a vkusné do posledního detailu.
 
Jako první Vám nabízíme kompletní sadu proteinových tyčinek s vysokým obsahem bílkoviny, sníženým obsahem jednoduchých cukrů a mimochodem neobsahují lepek. Paleta osmi neobyčejných chutí nadchne každého mlsouna a mile překvapí i člověka, který se rozhodl začít s dietou. Obyčejnou sladkostí byste takového člověka nepotěšili, ale luxusní dárkovou sadou chutných proteinových tyčinek určitě ano.

JUST FRUIT
Největší potěšení z předvánočního období si užívají nejspíš děti. Nezažívají tolik stresu jako my dospělí a vnímají vánoční kouzlo všemi smysly. Pokud uvažujete o zdravějším mlsání pro své nejmenší, tak se zamyslete nad tyčinkou Just Fruit. Tato tyčinka je vyráběna převážně z různých druhů ovoce, a přestože výborně chutná, zachovává si veškeré vitamíny i vlákninu, jako ovoce samotné. Většina tyčinek obsahuje více než 50% ovocných složek, více než 15% vlákniny a některé tyčinky obsahují i mleté oříšky. Všechny tyčinky Just Fruit neobsahují lepek.
 
Věříte v sílu a zdraví ořechů? Potom je na místě tip na tyčinky, které jsou směsí různých druhů ořechů a medu. Co jiného by mohlo připomenout blížící se Vánoce, než tato kombinace. Oříšky budou navíc balzámem na duši v těchto předvínočních chvílích, kdy se na nás tlačí stres a předvánoční horečka. Tato kolekce obsahuje výběr čtyř chutných oříškových pokušení. Jako dárek ocení i lidé trpící celiakií, protože i tento produkt je bezlepkový!
 
Letošní novinka společnosti Nutrend udělá radost všem mlsounům, kteří znají portfolio proteinových tyčinek Excelent a nyní si mohou vychutnat všechny jejich příchutě v jediném dárkovém balení. Tato kolekce potěší opravdové labužníky, kteří vědí, že při dlohých cestách, jednáních nebo náročné práci může pořádně vyhládnout. V takovýchto chvílích je totiž Excelent protein bar jasnou volbou.

Pokud chcete darovat svým nejbližším dárek z lásky, nabízí se Vám dárková kolekce tyčinek Profigur, která je částečným průřezem ze škály příchutí, ve kterých je společností Nutrend tyčinka Profigur vyráběna. Stačí jen ochutnat…


SPOLEČNOST NUTREND PŘEJE HEZKÉHO MIKULÁŠE