ORIGINÁLNÍ DÁRKY NA MIKULÁŠE | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  ORIGINÁLNÍ DÁRKY NA MIKULÁŠE

  ORIGINÁLNÍ DÁRKY NA MIKULÁŠE

  Datum: 3.12.2015

  Vánoční čas se kvapem blíží, na adventním věnci se bude zapalovat druhá svíčka a před námi jsou setkání s přáteli, rodinou, ale i třeba milé rozloučení s uplynulým rokem v pracovním kolektivu.

  Takové období je spojováno s nadělením menších dárečků, pozorností a milých překvapení. Chcete být při takových okamžicích originální?

  Máme pro Vás tip!

  Tento rok své blízké nemusíte odbýt sladkostmi nebo alkoholem. Vyzkoušejte originální dárky, které jsou chutné, estetické a vkusné do posledního detailu.
   
  Jako první Vám nabízíme kompletní sadu proteinových tyčinek s vysokým obsahem bílkoviny, sníženým obsahem jednoduchých cukrů a mimochodem neobsahují lepek. Paleta osmi neobyčejných chutí nadchne každého mlsouna a mile překvapí i člověka, který se rozhodl začít s dietou. Obyčejnou sladkostí byste takového člověka nepotěšili, ale luxusní dárkovou sadou chutných proteinových tyčinek určitě ano.

  JUST FRUIT
  Největší potěšení z předvánočního období si užívají nejspíš děti. Nezažívají tolik stresu jako my dospělí a vnímají vánoční kouzlo všemi smysly. Pokud uvažujete o zdravějším mlsání pro své nejmenší, tak se zamyslete nad tyčinkou Just Fruit. Tato tyčinka je vyráběna převážně z různých druhů ovoce, a přestože výborně chutná, zachovává si veškeré vitamíny i vlákninu, jako ovoce samotné. Většina tyčinek obsahuje více než 50% ovocných složek, více než 15% vlákniny a některé tyčinky obsahují i mleté oříšky. Všechny tyčinky Just Fruit neobsahují lepek.
   
  Věříte v sílu a zdraví ořechů? Potom je na místě tip na tyčinky, které jsou směsí různých druhů ořechů a medu. Co jiného by mohlo připomenout blížící se Vánoce, než tato kombinace. Oříšky budou navíc balzámem na duši v těchto předvínočních chvílích, kdy se na nás tlačí stres a předvánoční horečka. Tato kolekce obsahuje výběr čtyř chutných oříškových pokušení. Jako dárek ocení i lidé trpící celiakií, protože i tento produkt je bezlepkový!
   
  Letošní novinka společnosti Nutrend udělá radost všem mlsounům, kteří znají portfolio proteinových tyčinek Excelent a nyní si mohou vychutnat všechny jejich příchutě v jediném dárkovém balení. Tato kolekce potěší opravdové labužníky, kteří vědí, že při dlohých cestách, jednáních nebo náročné práci může pořádně vyhládnout. V takovýchto chvílích je totiž Excelent protein bar jasnou volbou.

  Pokud chcete darovat svým nejbližším dárek z lásky, nabízí se Vám dárková kolekce tyčinek Profigur, která je částečným průřezem ze škály příchutí, ve kterých je společností Nutrend tyčinka Profigur vyráběna. Stačí jen ochutnat…


  SPOLEČNOST NUTREND PŘEJE HEZKÉHO MIKULÁŠE

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist