Ostravský Sporťáček 2014 | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Ostravský Sporťáček 2014

Ostravský Sporťáček 2014

Datum: 23.9. 2014

Sporťáček opět prokázal kvalitu svého programu a smysluplnost celého projektu. Ostravská zastávka projektu, který sponzoruje společnost NUTREND, se těšila velkému zájmu veřejnosti a akci navštívilo 2900 lidí, z toho 900 účinkujících. Ostrava je právem letošním Evropským městem sportu.

Velmi přátelská atmosféra, zajímavá vystoupení a neobvyklé prezentace. Sporťáček v Ostravě opět potvrdil, že přijde-li na něj dítě, které doposud nesportuje, v podstatě neexistuje varianta, že by s nějakým sportem nezačalo. Je to především díky komplexnosti nabízených odvětví a možnosti vše zkusit v maximální možné míře. Nesportující dítě je doslova vtaženo do světa sportu, kde vidí, jak šťastné jsou děti, které již sportují.

Strhnout skvělou atmosférou, kterou Ostraváci zkrátka umí, se nechala i moderátorská dvojce Zorka Hejdová a Pavel Cejnar. Ti se vrhali do všech možných sportů. Tancovali, hráli Mölkky a skákali na lyžařském trenažéru na stánku Czech Ski, který byl neustále v obležení a vydržel nápor na 2500 skoků simulujících skoky na lyžích.

Příští rok na viděnou!