Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc

  Ostrov sportu a zdraví rozhýbal Olomouc

  Datum: 19.5.2014

  Olomoucká Šantovka patřila v posledních dnech pouze a jedině sportu. Akce Ostrov sportu a zdraví, která představila největší hvězdy sportovního nebe, se uskutečnila za vydatné podpory společnosti NUTREND.

  V pátek zavítala do hanácké metropole dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobicu Olga Šípková. V obležení fanoušků se podělila o své zkušenosti, zážitky a rady, nechyběla ani autogramiáda a Olga samozřejmě nezapomněla navštívit NUTREND Store, který v olomoucké Šantovce patří k nejnavštěvovanějším obchodům vůbec.

  Návštěvníci byli svědky i 3hodinového spinning maratonu, jehož tvářemi byli členové NUTREND Teamu Jiří Ježek a Jaroslav Kulhavý. Maratonu se zúčastnilo na 40 jezdců. Všichni závodníci dostali od NUTRENDU sportovní láhev, Endurosnack, Profigur musli, Voltage energy cake a Magneslife.

  Fanoušci závodního týmu Buggyra, spozorovaného společností NUTREND, měli v kalendáři zaškrtnutou sobotu. Kromě setkání se členem NUTREND Teamu Davidem Vršeckým a jeho kolegy z Buggyry totiž měli návštěvníci možnost prohlédnout si závodní tahače a dokonce si do něj i sednout. Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek!

  Neděle patřila dalšímu členovi NUTREND Teamu Petrovi Vabrouškovi, který měl na programu rozhovor, autogramiádu a besedu o svém fenomenálním závodu na Antarktidě.

  Ostrov sportu a zdraví přiblížil návštěvníkům Šantovky sportovní disciplíny i jejich představitele mnohem blíž, než je lidé znají z novinových článků či televizních obrazovek. Děkujeme všem za účast a těšíme se na viděnou v NUTREND Store v olomoucké Šantovce.

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist