Ostrý start má zasebou tým v Chorvatské Premantuře na Istrii. | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
  • NARTES
  • Váš košík: 0,00 0

Ostrý start má zasebou tým v Chorvatské Premantuře na Istrii.

Datum: 10.4.2019

V sobotním cross country a nedělním maratónu zařazeným do kategorie UCI jsme startovali už po třetí v řadě za sebou. V minulých letech dokázal závod vyhrát Matouš Ulman a loni v maratónu dospurtoval na druhém místě Tomáš Višňovský.

Letos po návratu z Afriky řešíme zdravotní problémy, které bohužel chtějí delší dobu na vyřešení. Tomáš doléčuje průdušky a Matouš Ulman po viroze startoval , ale nebyl zdaleka ve své obvyklé pohodě. I tak ukázal vysoký standart a v cross country obsadil 6. místo a v maratónu 10.
    Velkým překvapením byl start naší ženy Terezy Neumanové. Ta se s technickou tratí srovnala velice rychle a obsadila 6 a v maratonu dokonce 4. místo. V sezóně Terezka bude kombinovat  silniční starty s maratóny. Ve 20 letech je to důležité pro její další plynulý růst.
    Novic v týmu Filip Rydval obsadil  shodně 20 místo a premiéru zvládl dobře. Vyzkoušel si řešení dvou defektů a v konkurenci se rozhodně neztratil. Tým se společně představí na prvním závodě seriálu KPŽ.