Otestovala jsem: regenerační nápoj Regener | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Otestovala jsem: regenerační nápoj Regener

Otestovala jsem: regenerační nápoj Regener

Datum: 10.6.2019

Můj úplně první přípravek od značky Nutrend byl nápoj, který pomáhá tělu snadněji se vyrovnat se zátěží - Regener. Proto ho používám a nedám na něho dopustit. Proč?

Když jsem začínala běhat, moc jsem nevěděla, jak moje tělo funguje. Nejprve jsem si myslela, že když doběhnu, stačí se jen napít, že když nebudu jíst, bude to pro tělo fajn. Jenže byl to pravý opak. Byla jsem pak velice unavená, bolely mne svaly a neměla jsem sílu na další trénink, takže rozestupy mezi běhání musely být aspoň dva dny.

Jenže pak jsem se od trenérky dozvěděla, že právě po doběhu tělo energii potřebuje – je nutné si doplnit glykogenové zásoby, aby se svaly lépe regenerovaly a tělo se vyrovnalo se zátěží. Jenže když jsem byla po tréninku, který je od mého bydliště dost daleko, neměla jsem možnost si hned dát jídlo. Od kamaráda, také sportovce, jsem dostala Regener. Poradil mi, že on sám ho pije hned po doběhu a že pak má síly na rozdávání.

Vzala jsem tedy šejkr, odměřila jsem si do něho jednu dávku – tedy dvě a půl odměrky prášku a vyrazila na trénink  s trenérem Jdu běhat. Ten den jsme zrovna dělali dost těžké intervaly, do kterých musím dát vše, abych pak díky tomu zrychlila. Po doběhu jsem si tedy smíchala prášek s vodou a začala pít. Nejprve mě zarazilo, jak moc je Regener sladký, ale chuť červeného ovoce mi chutnala. Pila jsem ho po doušcích a jak byla napsáno, do půl hodiny od tréninku. Pak šejkr vymyla a dala si do něho dvě deci vody, kterýma je nutné nápoj zapít.

A světe div se. I když jsem se pak cítila trochu „přeslazená“, tak moje energie najednou nespadla. Dojela jsem domů, tam jsem se pak najedla a měla pak sílu ještě dopsat článek, který jsem přes den nestihla. A dobře jsem se cítila i druhý den, nebolely mne tolik svaly a nedostavila se pak velká únava.

Regener proto stále používám. Nyní to ale není už po každém běhu. Moje tělo si na zátěž navyklo, ale je to skvělý pomocník na náročných závodech, jako třeba štafetě typu Vltava Run, kdy jsem za sebou běžela tři rychlé, deseti kilometrové úseky v průběhu 24 hodin. Vyzkoušela jsem i jiné příchutě Regeneru, ale nejvíce zůstávám u varianty červeného ovoce. Třeba chuť zeleného jablka je pro mne už příliš výrazná. Na cesty a závody jsem si oblíbila jednotlivě balené dávky. Je to praktické a nemusím nic odměřovat. Nejsem odborník, který ví, jak přesně složky v přípravku působí, ale jedno je jisté – mám několik let testováno a prověřeno, že opravdu funguje.
  
Text: Soňa, Running2.cz
 

Seznam produktů

REGENER

REGENER

od 297

258 bez DPH