Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů

Páté místo pro Lukáše Bauera, osmé pro běžeckou štafetu mužů

Datum: 17.2. 2014

Člen NUTREND Teamu a běžec na lyžích Lukáš Bauer má důvod k radosti. V závodu na 15 km volným způsobem zajel skvělé páté místo s časem 39:28,6.

Pro Lukáše se jedná o třetí nejlepší výkon na Olympijských hrách v jeho kariéře. "Super, velká spokojenost. Umístění je hodně blízko k medaili. Už před odjezdem na Olympiádu jsem připomínal, že jednoznačně nepatřím ke kandidátům na medaili a že by to byl velký zázrak," svěřil se Lukáš serveru sport.cz bezprostředně po překonání cílové rovinky.

Běžecká štafeta mužů 4 x 10 km ve složení Aleš Razým, Lukáš Bauer, Martin Jakš a Dušan Kožíšek si na své konto může připsat skvělé 8. místo. Před čtyřmi lety ve Vancouveru získala štafeta českých běžců na lyžích překvapivý bronz a po senzaci sahalo kvarteto liberecké Dukly i tentokrát. Martin Jakš vyrážel na třetí úsek na medailové pozici a netušil, jaké ho v cíli čeká překvapení. Během souboje s vražedným tempem přišla na svět jeho druhá dcera.

„Určitě se narodila během mého úseku, měl jsem cestou porodní bolesti,“ vtipkoval po fantastickém výkonu Lukáš Bauer, který si na druhé klasické části připsal vůbec nejrychlejší čas ze všech. Osmé místo je velkým úspěchem a společnost NUTREND všem sportovcům gratuluje!