Petr Vabroušek uběhne 295,4 km za 168 hodin! | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Petr Vabroušek uběhne 295,4 km za 168 hodin!

Petr Vabroušek uběhne 295,4 km za 168 hodin!

Datum: 24.1. 2017

World Marathon Challenge je další výzva pro českého krále ultramaratonů. Za 7 dní zvládne společně s ostatními závodníky obletět 7 kontinentů a uběhne 7 maratonů.

Podle organizátorů i samotných běžců je to nejextrémnější závod, který kdy zažili. Většinou se spí v letadle a neustále se hlídá čas, aby se stihly starty.
 
Začíná se na Antarktidě, kde v tomto ročním období bývá i -50°C, po závodě se hned odlétá na druhou stranu světa do Chile. Rozdíl teplot může být i 80°C. Závodníci se sice můžou vyspat, ale většinou je to jenom pár hodin. Musí stihnout třetí závod v Miami a hned po něm je čeká dlouhá cesta do španělského Madridu. Pátým kontinentem je Afrika, kde budou bojovat s prachem a pískem. Při šestém maratonu v Dubaji už většinou nenastoupí  stejný počet závodníků, jako v Antarktidě na startu prvního závodu. Ten,  kdo vydrží do 7. destinace v Austrálii a doběhne je vítěz bez ohledu na umístění.
 
NUTREND podporuje Petra ve výživě, která ale není tentokrát speciálně upravena na míru. Využívá všechny produkty, které můžete i vy zakoupit v našich NUTREND stores nebo na e-shopu. Sledujte aktuální výsledky, fotky, videa i online streaming na Facebooku Nutrend Endurance.  Držíme Petrovi pěsti a věříme, že i díky nám bude opět na bedně!

Fotogalerie

Video: Petr Vabroušek na World Marathon Challenge