podpora výkonnosti a regenerace + redukce hmotnosti - FOTBAL | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  podpora výkonnosti a regenerace + redukce hmotnosti - FOTBAL

  Datum: 25.2.2014

  Dobrý den, chtěl bych poradit s produkty, které bych si měl koupit. Hraji fotbal, tréninky mám 6x týdne a 1x týdně chodím do posilovny. Potřeboval bych něco na rychlejší regeneraci a zhubnutí tuků na břiše. Je mi 18 let, měřím 185 cm a vážím 79 kg. Dříve jsem bral proteinový přípravek, a to asi 1 měsíc. Děkuji za rady.

  Použití proteinových koncentrátů pro vás v případě fotbalových, především vytrvalostních tréninku, nemá větší smysl, protože ty slouží k regeneraci a k nárůstu svalové hmoty a vy potřebujete především doplnit energii, tedy svalový glykogen a v tom vám proteiny nijak nepomohou.

  V prvé řadě si musíte zajistit dostatečný přísun energie už před tréninkem. Můžete použít cca 1,5 hod před tréninkem kaši B4 ACTIVITY. Nebo když se budete těsně před tréninkem cítit unavený a bez energie, pak můžete použít energetický gel založený na složených sacharidech ENDUROSNACK, který vám bude dodávat energii postupně v průběhu tréninku. Důležitou roli hraje také při tréninku pitný režím, o kterém se nezmiňujete. Doporučuji ISODRINX, a to hypotonické ředění (1 odměrka rozpuštěná v cca 800 ml vody).

  Bezprostředně po tréninku je třeba co nejrychleji doplnit vyčerpaný svalový glykogen, a tak zahájit proces regenerace. Doporučuji gainer MASS GAIN. Na ochranu svalové hmoty před negativními účinky vytrvalostního tréninku můžete použít před i po tréninku větvené aminokyseliny AMINO BCAA MEGA STRONG.

  Pokud chcete výrazněji odbourávat podkožní tuk, tak k tomu musíte vytvořit vhodné podmínky - tedy je třeba snížit energetický příjem pod úroveň výdeje - a to zvláště omezením sacharidů. To bych vám ovšem vzhledem k vašim prioritním cílům - zvýšení výkonnosti ve fotbale nedoporučoval. Ovšem můžete se pokusit zefektivnit využití tuků při vytrvalostním tréninku použitím karnitinu, doporučuji CARNILIFE 40 000, je třeba ho ovšem používat dlouhodobě a každodenně. Používejte tedy vždy ráno 30 minut před snídaní a pak druhou dávku 30 minut před tréninkem.


  Seznam produktů

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist