Prague Team Battle na Olympii Amateur Europe | NUTREND.cz - Oficiální e-shop

800 750 750(8-16 hod.)

Váš košík: 0 0
Menu

Prague Team Battle na Olympii Amateur Europe

Prague Team Battle na Olympii Amateur Europe

Datum: 25.4. 2014

V rámci kulturistické soutěže Olympia Amateur Europe se jako součást doprovodného programu vedle výstavy Fitness EXPO uskuteční také Prague Team Battle, první ročník mezinárodního závodu smíšených čtveřic.

Největší mezinárodní závod tohoto typu ve střední Evropě přiláká především crossfitové příznivce. Společnost NUTREND, která je hlavním partnerem soutěže Olympia Amateur Europe, v něm bude mít svého crossfitového zástupce z NUTREND Teamu - SPARTANS B1F Brno.
 
„Jsem velice rád, že Olympie je lákadlem i pro organizátory doprovodného programu. Závod Prague Team Battle skvěle doplní již tak bohatou náplň celého víkendu,“ těší Roberta Speychala, výkonného ředitele organizátora akce Olympia Amateur Europe, Sportovního holdingu Praha. Prague Team Battle, závod crossfitového typu, proběhne přímo na prostranství před Tipsport arenou, kam se zároveň rozšiřuje výstava Fitness EXPO. Návštěvníci Olympie tak budou mít příležitost zhlédnout napínavé zápolení až 60 smíšených týmů v různých disciplínách kombinujících atletiku, gymnastiku a vzpírání.
 
„Pro atlety, kteří přijedou, jsou připraveny podmínky, které si, doufám, užijí. Po příjezdu je pro každý tým připraven startovní balíček s textilem, upomínkovými předměty a dalšími drobnostmi. Tím hlavním by ale měl být servis v průběhu dne. Díky našim partnerům jsme si mohli dovolit vybavit regenerační zónu,“ říká jeden z organizátorů akce Josef Ulrich. V regenerační zóně budou mít účastníci Prague Team Battle celý den k dispozici maséry, fyzioterapeuty, ovocný bar, suplementy nebo ledové kádě. Zároveň mají všichni soutěžící zdarma vstup na samotnou Olympii.
 
Na webových stránkách www.pragueteambattle.cz bude probíhat online streaming závodu. Zájemci na nich naleznou i registrační formulář a veškeré podrobnosti ohledně přihlášení do Prague Team Battle.
Oficiální web Olympie Amateur Europe: www.olympiaamateur.com
Oficiální Facebook stránka: www.facebook.com/olympiaamateur
Prodej vstupenek na www.ticketportal.cz/