Pražský Strahov se chystá na významný cyklistický svátek | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Pražský Strahov se chystá na významný cyklistický svátek

  Pražský Strahov se chystá na významný cyklistický svátek

  Datum: 23.9.2015

  Významný sportovní podnik se chystá na pražském Strahově. Ve dnech 26. – 27. září se zde uskuteční významná cyklistická akce, Finále Evropského poháru handicapovaných cyklistů a Finále Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice.

  Propojením významné tuzemské cyklistické akce s vrcholným mezinárodním podnikem handicapovaných cyklistů, zařazeným do vysoké kategorie C1 UCI vzniká sportovní událost, která nemá v České republice, ale ani v zahraničí, obdobu a svou velikostí se řadí k největším cyklistickým podnikům integračního charakteru na světě.
   
  Hlavním pořadatelem celé akce je Sportovní klub cyklistů Praha Nutrend Specialized a manažerka tohoto klubu, Jarka Krakovičová, informuje: „ Pro Evropský pohár máme v tuto chvíli přihlášené národní týmy i jednotlivce z mnoha zemí, důvodem je samozřejmě mezinárodní význam závodu a také jedna z posledních šancí získat body pro paralympijské hry v Rio de Janeiru. Na Strahově se tedy představí hned několik úřadujících mistrů světa v jednotlivých kategoriích handicapovaných cyklistů, včetně kompletního národního týmu České republiky i se všemi svými hvězdami – Jiřím Ježkem, Terezou Diepoldovou, Ivem Koblasou či handbikery, Kateřinou Antošovou a Patrikem Jahodou. Finálový závod Českého poháru mládeže očekává start kompletní české mládežnické špičky, tentokrát i včetně našich předních bikerů a dráhařů a velmi zajímavý bude také finálový závod žen, kde se v souboji s českou silničářskou elitou představí bronzová medailistka ME ze štafety horských kol, mladičká Barbora Průdková z týmu Nutrend Specialized Racing.“
   
  Strahovský závod se postupně stává mezinárodní tradicí, uskuteční se už jako šestý ročník. Pořadatelé očekávají, že se na Strahově postupně postaví na startovní čáru přes 700 výkonnostních cyklistů, včetně několika členů Nutrend Teamu v čele s Jirkou Ježkem, Terezou Diepoldovou a dalšími! Nad závodem převzal záštitu Magistrát Hlavního města Prahy a také starostka Městské části Praha 6.
  Neváhejte a pokud máte volný víkend, přijďte se na závody podívat a podpořit všechny sportovce!

   
   
   

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2018 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist