Předsoutěžní seminář v Olomouci | NUTREND.cz - Oficiální e-shop
Menu
 • NARTES
 • Váš košík: 0,00 0

  Předsoutěžní seminář v Olomouci

  Předsoutěžní seminář v Olomouci

  Datum: 10.2.2015

  Tuto sobotu proběhl ve školicím středisku společnosti Nutrend předsoutěžní seminář Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Zúčastnilo se ho 105 sportovců i jejich trenérů!

  I tentokrát čekaly na účastníky dvě části. První byla teoretická s celou řadou přednášek. Ve druhé části se sportovcům rozděleným do skupin dle jejich sportovních disciplín věnovali přednášející individuálněji a do větší hloubky.


  Samotný seminář začal krátce po poledni, zahájil ho předseda SKFČR Martin Jebas. Po něm převzala slovo Michaela Růžičková, mistryně republiky a reprezentantka ČR v bodyfitness, která probírala témata přípravy na soutěž závodnic kategorií bikiny fitness, bodyfitness a physique žen, a to v období od dvou až tří měsíců před soutěží až po soutěžní den. Na ni navázali Luboš Koumal (reprezentant ČR ve fitness a v klasické kulturistice, rozhodčí SKFČR, mezinárodní rozhodčí IFBB) a také Vjačeslav Vinogradov (předseda Komise vrcholového sportu SKFČR, dlouholetý reprezentant ve fitness a klasické kulturistice, mezinárodní rozhodčí IFBB), kteří mluvili o soutěžní přípravě závodníků kategorií kulturistiky, klasické kulturistiky a physique mužů. Po krátké přestávce následoval blok Martina Jebase o organizaci soutěží a o všem, co musí závodník udělat před samotným startem na soutěži a také v krátkosti o pravidlech. Slávek Vinogradov mluvil o soutěžích z pohledu hlavního rozhodčího a představoval novinky v pravidlech především pro kategorie bikiny fitness a physique mužů. V průběhu všech přednášek se dostalo i na zodpovězení velkého množství dotazů.


  Teoretický blok skončil až téměř po třech a půl hodinách od zahájení semináře, poté se přítomní rozdělili do čtyř skupinek podle toho, do jakých soutěžních kategorií se chystají. Skupině se zaměřením na kulturistiku a klasickou kulturistiku se věnovali Luboš Koumal se Slávkem Vinogradovem, skupině bodyfitnessek Míša Růžičková, skupině physique juniorů i mužů Filip Šteflovič (sám v tu chvíli v přípravě na Arnold Classic Amateur) a skupině bikiny fitnessek Marie Mikšová (trenérka a dlouholetá reprezentantka, mimo jiné účastnice mistrovství světa i Arnold Classic).


  "Velké poděkování patří společnosti Nutrend, která poskytla pro seminář perfektní zázemí, pro přítomné dárky a také pitný režim. Děkujeme též všem účastníkům, kteří z větší či menší dálky vážili cestu do Olomouce a těšíme se na viděnou. Ať už na dalších seminářích a nebo přímo na soutěžích," vzkazuje Martin Jebas.

  Fotogalerie

  Diskuse

  NUTREND D. S., a.s. www.nutrend.cz, Chválkovice 604, 779 00 Olomouc, Pro navigaci GPS použít adresu: Železniční 604, Olomouc, GPS Loc:49°36'29.3"N 17°17'46.99"E,
  tel: +420 583 842 510, Zákaznická linka: +420 800 750 750, email: nutrend@nutrend.cz

  NUTREND D. S. je výrobce doplňků stravy a potravinových doplňků pro zvláštní výživu.

  Copyright © 2006-2019 NUTREND D. S., a.s. All Rights Reserved. www.nutrend.cztoplist